We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Lomidze : Türkiye Paket Tur Fiyatları İle İlgili Konuştu 

Lomidze : Türkiye Paket Tur Fiyatları İle İlgili Konuştu 

Lomidze : Türkiye Paket Tur Fiyatları İle İlgili Konuştu

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) CEO’su Mayya Lomidze Türkiye tatilleri hakkında bilgiler paylaştı. Türkiye paket tur fiyatları ile ilgili  konuştu.

ilk tercihi

“Rus turistler için Türkiye’ye tur paket fiyatları önümüzdeki yaz geçen seneye göre yüzde 10-15 aratabilir. Bu tahmini Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) CEO’su Mayya Lomidze yaptı.

Govorit Moskva radyosunun yayınına katılan Lomidze, “Yazın tabii ki fiyatlar artabilir. Yüzde 10-15’ten fazla artış olmayacağını tahmin ediyoruz. Ama talep de belirleyici olacak. Eğer talep çok yüksek olmazsa fiyatlar da artmaz” şeklinde ifade etti.

Türkiye turlarında erken rezervasyonlarda indirim kampanyaları olduğunu söyledi.

Rusya’da da yaz tatili fiyatlarının artışta olduğunun bilgisini verdi.  Sektör temsilcisi, yakıt fiyatlarının ve otelcilerin ürünlerinin maliyetlerinin pahalanmasının buna yol açtığını söyledi. Lomidze, ilkbahar ve yaz tatil turlarına çok fazla talep olduğunu, fiyatlardaki artışın normal olduğunu belirtti.

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında

Tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde. Sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Yorum Yaz