We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Marmaris Turizm Destinasyonuna Dair Merak Ettiğiniz Her Şey Bugün GM Talks’ta!

Marmaris Turizm Destinasyonuna Dair Merak Ettiğiniz Her Şey Bugün GM Talks’ta!

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Marmaris Turizm Destinasyonuna Dair Merak Ettiğiniz Her Şey Bugün GM Talks’ta!

İlgi ve beğeniyle takip edilen GM Talks, yepyeni konuklarıyla ve tüm hızıyla devam ediyor. Ege turizminin önemli destinasyon kaynaklarından biri olan Marmaris, yarın GM Talks’ta konuşulacak. Moderatörlüğünü GM Turizm ve Yönetim Dergisi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Meral üstlenecek.

Koronavirüs pandemisi can kayıplarının yanında maddi kayıplara da sebep oldu. Covid-19 önemli turizm destinasyonlarını olumsuz yönde etkiledi. Pek çok turizm işçisi bu sebepten dolayı işsiz kaldı ya da ücretsiz izne gönderildi. GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak önemli turizm destinasyon kaynaklarımızın sorunlarını ele almak adına Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay ve MTS Globe Ege Bölgesi Genel Müdürü Tanju İçten ile GM Talks’ta konuşacağız. Moderatörlüğünü GM Turizm ve Yönetim Dergisi Selçuk Meral’in üstleneceği GM Talks Instagram canlı yayınının yeni bölümü bugün 17.00’de Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın katılımıyla başlayacak. Ardından 17.50’de MTS Globe Ege Bölgesi Genel Müdürü Tanju İçten GM Talks’a konuk olacak.

Bugün

17:00 – Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay

17:50 – MTS Globe Ege Bölgesi Genel Müdürü Tanju İçten

 

 “GM Talks Önemli İsimleri Ağırlamaya Devam Edecek”

İlk günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen ve turizmin içinde bulunduğu durumu ve dünyada izlenen turizm stratejilerini farklı bir bakış açısıyla ele alan GM Talks; bundan sonraki süreçte de profesyonellerin referans kaynağı olarak, yaşanabileceklere ilişkin sorulara cevap arayacak. Dünya turizminin yaşadığı bu zor süreci analiz etmek ve yeni bir perspektif sunmak üzere alanındaki en önemli isimleri ağırlamayı sürdürecek.

 

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay Hakkında

Mehmet Oktay, 1979 yılında Marmaris’te doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini tamamladıktan sonra eğitimine İngiltere Oxford’da devam etti. Başarılı bir turizmci olan Oktay, kendilerine ait turistik tesis işletmeciliğini sürdürmektedir.

2003 yılında Marmaris Gençlik Kolları Başkanlığı ve 2011-2014 yılları arasında İlçe Başkanlığı görevlerini üstlendi.
2014 seçimlerinde, Marmaris Belediye Meclisi ve Muğla Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak seçildi. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yeniden yapılanmasında etkin görev alan Oktay, dört yıldır Büyükşehir Belediyesi Encümen Üyeliği ve Komisyon Başkanlığı görevine devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mehmet Oktay, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde CHP’den Muğla Marmaris Belediye Başkan Adayı oldu.

 

 

MTS Globe Hakkında

1967 yılında MTS Globe DMC olarak faaliyetlerine başladı. 1998 yılında Axis Data IT şirketi kuruldu. 2010 yılında OTS Globe Otel sağlayıcısı olarak faaliyete geçti. MTS Globe & OTS Globe Avrupa’nın en büyük bağımsız incoming acentesi ve otel sağlayıcısı durumundadır. MTS Globe Group 19 ülke ve 65 farklı destinasyonda hizmet vermektedir. MTS Globe & OTS Globe’un varlığının en kuvvetli olduğu pazarlar Avrupa ve Amerika’dır. MTS Globe & OTS Globe2019 yılında toplamda 7 milyon müşteriye ve 985 milyon ciroya ulaşmıştır. MTS Globe Grup 2019 yılında bünyesinde 45 milletten, 1.300 çalışan bulundurmaktadır. MTS Globe Turizm sektöründe sürdürülebilir büyüme ve yenilikçiliğiyle 50 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

 

Yorum Yaz