Mehmet Aygün: “Mardan Palace Titanic’i Alabiliriz”

Güncel 8 Temmuz, 10:16'de eklendi

Mehmet Aygün: “Mardan Palace Titanic’i Alabiliriz”

Mehmet Aygün, 20 milyon Euroluk yatırımla Mardan Palace Titanic’i resort otele çevirdiklerini belirtti.

Mehmet Aygün

Aygün, 1,4 milyar dolara otel için ‘satın alabiliriz’ sözlerini telaffuz etti.

Titanic Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün Sabah Gazetesi’nden Betül Alakent’e konuştu. Aygün, 1,5 yıl boyunca kapalı kaldıktan sonra Halkbank’tan kiraladıkları Titanic Mardan’a 20 milyon Euro yatırım yaptıklarını söyledi. Ve oteli resort otele çevirdiklerini ifade etti.

Aygün, ‘”Antalya’nın en güzel kıyılarından birinde yer alan bu otel resort olarak yapılmamıştı.

Biz devraldıktan sonra, uzun yıllar turizmcilik geçmişimizin de olmasının etkisiyle oteldeki eksiklikleri tamamladık. Otele çocuklar için havuz ve aqua yaptık. Yeme-içme alanlarını büyüttük. Odalarda düzenlemeler yaparak yeni sezonda hizmete açtık.” Dedi.

“Satın alma olabilir”

Aygün böyle bir yatırımın sektöre yeniden kazandırılması için çalıştıklarını anlattı. Oteli satın alma fikrine de karşı olmadıklarını sözlerine ekledi. Oteli mayısta açtıklarını  belirtti. Otelin kısa sürede yüzde 60 doluluğu gördüğünü ifade etti.

Avrupalı ve Ortadoğulu turistten yoğun ilgi  var. Temmuz-ağustos aylarında yüzde 80 doluluğa ulaşmak hedefleri arasında yer alıyor. Gelen rezervasyon talepleri de bu yönde olacağının kanıtı diyen Aygün, bu yıl Türk turizm sektörünün altın çağını yaşadığını vurguladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mehmet Aygün’den Belek’e Büyük Yatırım

Mehmet Aygün’den Belek’e Büyük Yatırım

Titanic Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, grubun kiraladığı Mardan Palace’a ve şirketin yeni yatırımlarına ilişkin açıklamalar yaptı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.