We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Murat Güler Ela Excellence’da F&B Müdürü oldu

Murat Güler Ela Excellence’da F&B Müdürü oldu

Murat Güler konaklama sektörünün önemli markalarından Aktay Otel işletmeleri A.Ş. bünyesinde Ela Excellence Resort’ de Yiyecek İçecek Müdürü olarak görev alacak.

Konu hakkında GM Dergi’ye açıklama yapan Murat Güler’e yeni görevinde başarılar dileriz.

Güler değişimi şu sözlerle açıkladı:

“Ela Quality Resort Belek’te Enver Çamlı beyefendiden devraldığım sorumluluğun üstesinden geleceğim. Biz her zaman misafirlerimize en iyisini sunmak için çalıştık. Şimdi de Ela Excellence Resort Belek olarak karşınızdayız.

Kalbinde yer aldığı eşsiz doğaya saygıyla ELA EXCELLENCE, asırlık çam ağaçlarının
gölgesiyle ve yeşilin her tonuyla sizi kucaklar. Lüksün en rafine hali, kendinden emin ve şık bir sadelikle sizi zarifçe selamlar. ELA EXCELLENCE, sadece size özel bir tatil deneyimi sunan müstakil villalarıyla sıra dışı seçenekler sunarken, sizi ağırlayan ekibin yüzünde gördüğünüz tebessüm Antalya güneşi gibi içinizi ısıtır.

Çocuklarımız için eğlenirken öğrenme fırsatı sunan, en yeni dijital teknolojileri doğayla buluşturan Everland, küçüklere büyük mutluluklar yaşatır. Dünya ve Türk mutfağından gurme tatlar, sizi her an yeni lezzet deneyimlerine davet eder.
ELA EXCELLENCE’da tatil deneyimi, size hep yeniden yaşamak isteyeceğiniz,
unutulmaz hikayeler armağan eder.

Doğaya Saygılı Bir Ela

Karbon ayak izini azaltmak
için dijital menüler tasarladık. Odalarımızda kullanılan buklet malzemelerini hayvanlar üzerinde deney yapmayan üst segment markaların ürünlerinden özenle seçtik. Doğaya saygı ilkemiz gereği otel içerisinde kullanılan ambalajlarda dönüştürülebilir malzemeler tercih ettik. Doğduğumuz coğrafyadaki yerel üreticileri destekliyoruz. Misafirlerimize servis edilen ürünleri bölgemizdeki üreticilerden tedarik ediyoruz.

Misafir Odaklı Hizmet Anlayışı

Misafirlerimizin her türlü ihtiyacı için özel asistan hizmeti ile tatilleri boyunca sadece bir mesaj uzağındayız… Daima mutlu misafir felsefemiz ile yeni ve güçlü bir çözüm merkezi oluşturduk. Giriş günü ve çıkış günü misafirlerimizin early check-in ve late check-out için ekstra ödeme yapmalarına gerek kalmadan bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri lounge hizmetini devreye aldık.

Güncel Teknolojik Bir Ela

Güncellenen mobil uygulamamız ve yenilenen akıllı odalarımızı entegre ederek misafirlerimizin odalarındaki bütün kontrolleri sadece bir dokunuş uzağına taşıdık.
Restoran, Spa, Resepsiyon ve Misafir Deneyimi hizmetlerimizi anlık ölçümleyebildiğim sistemleri devreye aldık. Bu sayede misafir memnuniyetini beklentinin üzerine taşıyoruz.

Yeni ve Benzersiz Bir 
Çocuk Kulübü

Yeni trendleri ve son teknolojiyi ödüllü edutainment konseptimiz ile bir araya getirdik.Yaş gruplarına göre özel içerikler, kapalı ve açık alan etkinlikleri için yepyeni çocuk alanları

“Wellbeing” Felsefesi

La Sante A la Carte Restoran ile vegan, vejetaryen, yerel ve organik lezzetler
Yeni Ela meydanda yer alan Manav’da taze meyveler, detox
içecekleri ve smothie’lerin tadını çıkarırken alanında uzman eğitmenler eşliğinde yeni outdoor fitness’da spor rutininizi tatilde de devam ettirebilirsiniz.

3 Konseptten Oluşan Konaklama Hizmeti Yaklaşımı

Konaklama konseptimizi Excellence Stays, Exclusive Stays ve Superior & Family Stays
olarak ayırıyoruz. Siz yalnızca ayrıcalıklı ELA deneyiminin tadını çıkarın…

“Gusto Enjoyment” Konsepti

Galata Beach Club’da gündüzleri deniz ürünleri snack menüsünün tadını çıkarırken ödüllü mixaloglarımızın hazırladığı kokteyller ve DJ performansı ile yazın enerjisini hissedin. Egenin geleneksel taverna atmosferini canlı taverna müziği eşliğinde keşfedeceğiniz gurme yolculuğa davetlisiniz. Akari Tappenyaki Japon restoranında özel teppan showlar ile eşsiz bir lezzet şöleni sizi bekliyor. Anatolian Restoran’da Anadolu mutfağından gurme özel şef sunumları ile tarihi lezzetleri keşfedin. Yeni La Rouge Patisserie’de özel reçeteler ile hazırlanan artizan çikolata
ve dondurmaların tadını çıkarın.

Excellence Bir Eğlence Anlayışı

Dünyaca ünlü su parkı tasarım firmaları işe işbirliği içerisinde baştan tasarlanan Aqua Park’da yepyeni bir deneyim sizi bekliyor… Dünyaca ünlü sanatçıların konserleri, eşsiz sahne şovları ve birbirinden eğlenceli festivaller de yeni Ela deneyimine dahil.

Yorum Yaz