We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Rusya’dan İzmir’e uçuşlar iki kat fazla olacak

Rusya’dan İzmir’e uçuşlar iki kat fazla olacak

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Tur operatörleri, 2 Temmuz’dan itibaren İzmir’e uçuş programı sıklığında artış olduğunu duyurdu. Şu anda ANEX Tour, Intourist ve Coral Travel gibi operatörlerle Rus turistlerin İzmir’e uçtuğu Pegasus havayolu, Pazartesi ve Perşembe günleri olmak üzere haftada 2 sefer gerçekleştiriyor. Temmuz ayının başından itibaren ise bu frekanslar haftada 5 uçuşa yükselecek: Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri kalkışlar olacak.

Ruslardan Ege kıyılarına yoğun talep olduğundan uçuş sıklığı arttırıldı. İlk aylarda İzmir havalimanı uçuşlu paket tur satışları iki frekansın yeterli olmadığını gösterdi. ANEX Tour’un basın servisi, “Perakende ortaklarından kotamızdaki yerlerin hızla kapanması hakkında büyük miktarda geri bildirim aldık ve bu da programın genişletilmesini gerektirdi” diyor.

ANEX Tour, Pegasus Airlines uçuşlarında Moskova ve İzmir’den kalkış saatinin turistler için uygun olduğunu hatırlatıyor: programda dinlenmeye yönelik tüm uçuşlar sabah veya gece, Rusya’ya tüm uçuşlar akşam. Bu durumda turistler otelde geçirdikleri maksimum süreyi koruyor ve dinlenme günlerini kaybetmiyorlar.

Yorum Yaz