We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel OLIVIERA PRIVATE ISLAND HOTEL KALEM ADASI’NDA GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞLA KAPILARINI AÇTI

OLIVIERA PRIVATE ISLAND HOTEL KALEM ADASI’NDA GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞLA KAPILARINI AÇTI

Sercan Dinç

Ege’nin incisi Kalem Adası, lüks ve konforun buluştuğu Oliviera Private Island Hotel’in açılışına ev sahipliği yaptı. Muhteşem doğası, tarihi dokusu ve benzersiz atmosferiyle dikkat çeken Kalem Adası’nda yer alan otel, seçkin konukların katılımıyla gerçekleştirilen görkemli bir törenle kapılarını açtı.

Açılış törenine, turizm sektörünün önde gelen isimleri, basın mensupları ve özel davetliler katıldı. Törende konuşma yapan Oliviera Private Island Hotel Yönetim Kurulu Başkanı İhsan DARTAR, otelin açılışıyla birlikte bölge turizmine katkıda bulunacak olmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. Yönetim Kurulu Başkanı, “Oliviera Private Island Hotel olarak, misafirlerimize unutulmaz bir tatil deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Kalem Adası’nın büyüleyici güzellikleri ve otelimizin üstün hizmet kalitesi ile misafirlerimize benzersiz bir konaklama imkanı sunacağız” dedi.

Oliviera Private Island Hotel , lüks ve konforu bir arada sunan odaları, dünya mutfağından seçkin lezzetler sunan restoranları, spa merkezi, su sporları ve çeşitli aktiviteleri ile misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi vadediyor. Doğal güzellikler içinde huzur ve rahatlama arayan misafirler için ideal bir kaçış noktası olan Oliviera Private Island Hotel , aynı zamanda çevreye duyarlı ve sürdürülebilir turizm anlayışı ile de dikkat çekiyor.

Otelin açılışında gerçekleştirilen etkinlikler, katılımcılardan büyük beğeni topladı. Misafirler, gün boyu devam eden ikramlar, canlı müzik performansları ve özel gösterilerle keyifli anlar yaşadı.

Yorum Yaz