We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel On the Beach rekor yazı kutluyor

On the Beach rekor yazı kutluyor

OTA yıllık toplam işlem değerinin 1,1 milyar euro olmasını bekliyor.

On the Beach, 30 Eylül’e kadar olan yıl için beklenen 1,1 milyar £’luk Rekor Toplam İşlem Değeri (TTV) ile şimdiye kadarki en iyi yazını selamladı.Bu seviye, hacimlerdeki ve ortalama rezervasyon değerlerindeki büyümenin etkisiyle bir önceki yıla göre %26 artış gösterdi.

Şirket kapanış öncesi yaptığı ticari güncellemede mali yıl için vergi öncesi kârın piyasa beklentilerinin üst sınırında olacağını öngördü. 2023 yaz yolcu sayısının geçen yaza kıyasla %11, 2023 kış yolcu sayısının ise bir önceki yıla kıyasla %26 daha fazla olmasını bekliyor.

On the Beach, “Henüz ilk aşamalarında olmasına rağmen, ’24 yazı için yapılan rezervasyonlar da bir önceki yılın önemli ölçüde ilerisinde.” diye ekledi. Şirket, iki stratejik genişleme alanı olan uzun mesafeli TTV’de %70’lik bir artış ve lüks beş yıldızlı segmentte %30’luk bir yükseliş bekliyor.

“Yatırımların faydalarından yararlanmaya devam ediyoruz”
Yeni İcra Kurulu Başkanı Shaun Morton şunları söyledi:  “Tescilli teknoloji platformumuza, markamıza ve teklifimize yaptığımız yatırımların faydalarından yararlanmaya devam ediyoruz ve bunun planlandığı gibi yılın ikinci yarısında hem üst hem de alt hatlarda büyümeye yol açtığını görmekten memnuniyet duyuyorum. Daha fazla koltuk ve yatak kapasitesine erişimin yanı sıra bu sayede en başarılı yazımızı geçirdik ve daha önce hiç olmadığı kadar çok yolcuyu tatillerine gönderdik. Güçlü ikinci yarı performansımızın ardından, 23. mali yılı rekor bir sipariş defteri ve 24. mali yılda üzerine inşa etmekten heyecan duyduğumuz stratejik genişleme alanlarındaki kanıtlanabilir ilerlemenin ivmesiyle kapatacağız.”

Net sonuçların 5 Aralık’ta açıklanması bekleniyor.

Yorum Yaz