We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel OTELLER İÇİN AMBULANS GOLF ARACI SAHALARDA

OTELLER İÇİN AMBULANS GOLF ARACI SAHALARDA

Lüks elektrikli golf aracı Ortimobil ailesinin en yeni üyesi ambulans modeli, tatil beldelerindeki yerini almaya hazır. Oksijen tüplü ve katlanır sedyeli Ortimobil Ambulans, olası yaralanmalarda hastaya ilk müdahaleyi kolaylaştıracak.

Mersin Tarsus 2’nci Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (MTOSB) 3 bin metrekarelik fabrikasında lüks elektrikli golf aracı üretimini sürdüren AKY Grup’un 2,4 ve 6 kişi kapasiteyle tasarladığı Orti-100B, Orti- 200, Orti- 200B, Orti- 300B, Orti- 100 Cargo ve trafiğe uygunluk belgeli Orti- 100T (Traffic) modelleri catering, sağlık ve turizm işletmeleri tarafından sıkça tercih ediliyor. Temiz enerjiyle yakıt tasarrufu sağlaması, diğer araçlara oranla küçük boyutuyla kullanışlı olması, standart donanımında lüks ve konforu bir araya getirmesiyle öne çıkan Ortimobil gelişimine devam ediyor. 50 kişinin çalıştığı fabrikada her geçen gün yenilenen ve ihtiyaçlara uygun şekilde güncellenen Ortimobil, ailenin yeni üyesi ambulans modeliyle güçlendi. Direkt insan sağlığına etki edecek olan Ortimobil Ambulans, büyük tatil köylerinin trafiğe kapalı alanlarında, yaşanması muhtemel sağlık sorunlarına ilk müdahale için hazır bekleyecek.

GÜNCELLEMELERLE GELİŞTİ

Ortimobil Ambulans’ın ön panel çakarları, anons hoparlörü, standart sürgülü katlanır sedyesi, oksijen tüpü, ilaç dolabı ve serum askılarıyla donatıldığını belirten AKY Grup İcra Kurulu Başkanı Gökmen Akyürek, “Ortimobil tüm modellerindeki standart özellikleri 4 teker bağımsız süspansiyon, ses sistemi, USP girişi, geri görüş kamerası, yeni nesil ayna sinyalizasyonu, güçlü motor teknolojisi, yeni nesil batarya düzeneği, jel bataryada 6 saatte şarj, tek şarjla 100 kilometre menzil, lüks deri koltuklar ve her koşula uygun 22 inç dişli tekerler olarak sıralanıyor. Bunların üzerine yaptığımız güncellemelerle geliştirdiğimiz Ortimobil Ambulans’ı, trafiğe kapalı alanlarda, şehir hastanelerinin helikopter pistiyle müdahale noktası arasında hasta transferi yapacak konuma eriştirdik” dedi.

Haber: Adnan Açıkgöz

Yorum Yaz