We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Özer: İstenilen fiyatlar için bir artış şart

Özer: İstenilen fiyatlar için bir artış şart

İSTENİLEN FİYATLAR İÇİN ARTIŞ ŞART

Sianji Well Being – Termal Resort & Spa Genel Müdürü Can Özer ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Sezona iyi bir başlangıç yaptıklarını ifade eden Özer, ekim ayına kadar istenilen dolulukların devam edeceğini belirtti. Özer, turizm profesyonelleri olan yöneticilere ve yatırımcılara ise çağrı da bulundu. Özer, “doldur- boşalt” mantığından uzaklaşarak fiyatların istenilen seviyelere yükseltmesi gerekliliğini bir kez daha hatırlattı.

GM Dergi- Sabriye Çay

Bu sezon Bodrum otelcilerinin yüzü gülecek mi? Doluluklarınız nedir?

Nisan ayını yüzde 62 doluluk oranıyla kapatacağız ve bu oranlar bizi son derece mutlu ediyor. Mayıs itibariyle hedefimiz; yüzde 75 ile yüzde 80 oranlarını yakalamak. Haziran, Temmuz ve Ağustos ise doluluklarımızın yüzde 95’lere ulaşacağını öngörüyoruz.

RUS VE BALTIK’TAN BODRUM’A REZERVASYONLAR GELİYOR

Baltık başta olmak üzere Ruslar ön sıradalar. Büyük Rus tur operatörlerinden Bodrum’a rezervasyon akışları başladı. Bizim pazarlarımız, Avrupa ve İngiltere, ama üzerine yeni pazarlarında eklemesi son derece sevindirici bir durum. Biz otel olarak daha nitelikli bir konsept sunuyoruz. Fiyat ortalamalarımız diğer otellere göre yüksek. Dolayısıyla ekim ayı dahil doluluk oranlarımızdan memnunuz.

TEK BİR KONSEPTE SIKIŞMAMALIYIZ

Luxury segmentte satışın püf noktaları nedir?

Biz tesis olarak 12 ay hizmet vermekteyiz. 7 farklı konsept ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Tek bir konsept ile hizmet vermemeniz avantajlarını yaşıyoruz. Kişiselleştirilmiş ürün, sağlık turizmi yapmaktayız. Bodrum’da tek olan termal oteliz. Sijanji Life konusunda uzmanız.

Türk turizmine mesajınızı iletir misiniz?

Türk turizminde Sianji olarak nitelikli hizmetin sunulmasıyla istenilen düzeyde doluluklara ve fiyatlara ulaşıldığını gördük. Türk turizminin doldur boşalt mantığından uzaklaşması şart. Çünkü, her şeyin maliyeti arttı. Ve biz hep birlikte yöneticiler ve yatırımcılar olarak fiyatları gerekli noktalara yükseltmemiz gerekiyor.

Yorum Yaz