We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Pegasus Ankara’dan Londra’nın Stansted Havalimanı’na Uçacak

Pegasus Ankara’dan Londra’nın Stansted Havalimanı’na Uçacak

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Pegasus Ankara’dan Londra’nın Stansted Havalimanı’na Uçacak

Pegasus Hava Yolları Ankara’dan Londra’nın Stansted Havalimanı’na seferlere başlayacak.

pegasus

Pegasus Ankara’dan Londra’nın Stansted Havalimanı’na Uçacak

Pegasus Hava Yolları’nın, 22 Haziran itibarıyla Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Londra’nın Stansted Havalimanı’na seferlere başlayacağı bildirildi.

Uçuşlara ilişkin Pegasus’tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“22 Haziran 2021 itibarıyla Londra Stansted-Ankara Esenboğa seferlerimiz satışa açılmıştır ve icra edilecektir.”

BU HABERDE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

AB’den Aşı Yaptıranlara Seyahat Serbestliği  Önerisi

Avrupa Komisyonu tarafından  yazılı açıklama yapıldı. Yalnızca epidemiyolojik durumu iyi olan ülkelerden gelen tüm kişilere ve önerilen dozda Avrupa Birliği’nin (AB) onayladığı aşıları yaptırmış kişilerin en az 14 gün sonra AB’ye seyahat edebilmesi için öneride bulunduğu belirtildi.

AB’ye seyahat eden aşılanmış kişiler için zorunlu olmayan seyahatlerde kısıtlamaların kaldırmasını teklif etti.

Komisyon, AB dışından gelenler ve aşılanmış kişiler için kısıtlamaların hafifletilmesi gerektiğini vurguladı.

“Üye devletler, kendi topraklarında aşılanmış kişiler için negatif bir PCR testi sunma ve karantinaya girme şartlarından feragat etmeye karar verirlerse, AB dışından aşılanmış yolcular için bu tür gerekliliklerden de feragat etmelidirler” şeklinde konuştu.

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.

Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir.

Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Son Sayımızı okumak İçin Tıklayınız !

 

 

 

Yorum Yaz