We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Peninsula Roxiana ile operasyona başladı

Peninsula Roxiana ile operasyona başladı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Peninsula Grubu incoming faaliyetleri kapsamındaki kaynak pazar sayısını arttırmaya devam ediyor.

1988 yılında kurulan Peninsula Grubu 35 farklı kaynak pazardan ülkemize misafir getiriyor. Geniş pazar yelpazesine sahip olma avantajının verdiği güç ile 2021 yılında 2019 yılına göre yabancı ziyaretçi sayısını %20 arttırarak 375.000 misafir ağırlama başarısını gösteren Peninsula Tours Orta Asya pazarının yeni tur operatörü ROXIANA TRAVEL ile operasyonlarına başladı.

Peninsula Grubu Orta Asya’daki iş ortağı Roxiana Travel ile iş birliği içerisinde Kırgızistan’ın Osh şehrinde bulunan Osh (OSS) havalimanından Antalya’ya ilk uçuşu Pegasus Havayolları ile bugün gerçekleştirdi. Orta Asya pazarının Özbekistan ve Tacikistan gibi diğer kaynak pazarlarına da yakınlık açısından en iyi konumuna sahip Osh Havalimanı aynı zamanda Dalaman Havalimanını işleten YDA tarafından işletiliyor. Bu havalimanını tüm operasyonlarının ana çıkış noktası olarak seçen Roxiana Travel operasyonlarını kısa sürede bölgenin tüm ülkelerine yayma hedefi ile yola çıktı.

Orta Asya pazarından ülkemize yönelik turizm talebi hem Helal Turizm konseptinin hem de geleneksel turistik hizmetlerin birlikte rağbet gördüğü bir yapıya sahip. ROXIANA Travel haftada iki kez Antalya, iki kez de Dalaman olmak üzere Ekim ayı başına kadar bu havalimanından operasyonlarına devam edecek.

Yorum Yaz