We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Prince Group banka kurdu

Prince Group banka kurdu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Euphoria ve Royal otelleri ile Lagina Travel’ın sahibi Prince Grubu banka kurdu. Grup, BDDK’nın dün aldığı karar ile SLM Yatırım Bankası A.Ş.’yi kurdu.

Şirket tarafından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi.

“Kamuoyunun Dikkatine

Turizm, taşımacılık, dış ticaret, bilişim, inşaat, hayvancılık, yatçılık ve farklı üretim alanlarında 2003 yılından beri faaliyet yürüten grubumuz 5000 kişiye istihdam sağlamaktadır. Grubumuz, faaliyete başladığı ilk günden itibaren yeniliklere ve değişen ekonomik koşullara uyum sağlayarak yeni yatırım hamlelerinde bulunmayı ilke edinmiştir. Devletlerin kalkınmalarının, yatırımların doğru yapılmasıyla birlikte, kaynakların etkin ve verimli kullanılmasıyla da doğrudan ilişkili olduğu yadsınamaz bir gerçekliktir. Ülkemizin kalkınma sürecinde Grubumuz, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun 04.05.2023 tarih ve 10594 sayılı kararı uyarınca, SLM Yatırım Bankası A.Ş’yi kurarak bu tarihsel süreç içerisinde yer alacak olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Prince Group olarak istihdam ve katma değer yaratma ilkesinden ödün vermeden Ülkemizde yatırımlara devam edeceğimizi ve her türlü girişimi destekleyeceğimizi KAMUOYUNA saygı ile duyururuz.”

Yorum Yaz