We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Qm Awards 2020 Birinci Tur Heyecanı 7 Şubat’ta Sona Erecek !

Qm Awards 2020 Birinci Tur Heyecanı 7 Şubat’ta Sona Erecek !

Qm Awards 2020 Birinci Tur Heyecanı 7 Şubat’ta Sona Erecek !

Türk Turizm endüstrisinin en önemli ve kapsamlı ödülü olan QM Awards 2020’nin ilk tur oylama heyecanı tüm hızıyla devam ediyor.  Birinci tur oylama, sektör tarafından yoğun ilgili ile sürüyor. Gelen  taleplerin yoğunluğu ve öneriler göz önüne alınarak 1 Şubat 2020’de sonlandırılacak olan birinci tur oylama heyecanı,  7 Şubat 2020 tarihinde sona erecek. Siz de bu heyecana katılın, en iyiler sizin oylarınızla kazansın!

Qm Awards 11. Yılında 11 Ülkede ve 5 Dilde

Bu yıl 11. kez düzenlenen  QM, 11 ülkede oylama heyecanı yaşatıyor.  5 dilde  (Almanca, İngilizce, Rusca, İspanyolca ve Türkçe) gerçekleşen  anket oylaması yoğun katılımla sürüyor. 15 Ocak-  1 Şubat olarak planlanan QM Awards 2020 birinci tur anket oylaması sektörden gelen yoğun talep ve önerilerin değerlendirilmesi üzerine 7 Şubat 2020 tarihinde son bulacak.

En İyiler Sizlerin Oylarıyla Seçiliyor

En iyilerin sizlerin oylarıyla seçildiği bu yarışa  siz de katılın, oylarınızla kazananları belirleyin! Birinci tur anket linklerine www.qmawards.com ve www.gmdergi.com web sitelerinden ulaşabilirsiniz !

Anketi Oylamayı Unutmayın!

www.qmawards.com veya www.gmdergi.com oylama sayfasına isim ve mail adresi ile katılımcılar kayıt olarak, anketlere oy verebilecek. Her katılımcı bu anket için 2 aşamalı oylamada birer kez oy kullanabilecek. Oylamaya katılan site ziyaretçilerine onay maili, ilgili mail adreslerine gönderilecek ve oylama, kendilerinin anketlerine onayı ile geçerli sayılacak.

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretci sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.  Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

 

Yorum Yaz