We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel QM Galasına hazır mısınız?

QM Galasına hazır mısınız?

Türkiye turizm endüstrisinin 2022’de kalite yönetiminde en başarılı olmuş marka ve isimleri, QM TOURISM AWARDS 2022 ödülleriyle, Nirvana Cosmopolitan Cosmos Theater‘da gerçekleştirilecek olan QM Gala Gecesi‘nde buluşacak.

Turizm profesyonellerinin katılımıyla sürmekte olan oylamanın ardından, QM TOURISM AWARDS 2022 kazananları 31 Mayıs 2023 günü gerçekleştirilecek olan QM Gala Gecesi’nde ilan edilecek. Turizm profesyonellerinin bir kez daha “kalite” mottosuyla bir araya geleceği özel gecede, ödüller gerçekleştirilecek törenle sahiplerine takdim edilecek.

Bu yıl 10 kategori 71 branşta verilecek olan QM Tourism Awards – Turizmde Kalite Yönetim Ödülleri 2022 sahiplerini belirleyecek oylama çevrimiçi olarak www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adresleri üzerinden devam ediyor. İki aşamalı oylamanın ilk turu 3 Mayıs 2023 günü sona erecek. İlk tur oylamasında en çok oyu alan adaylarla ikinci tura geçilecek. İki hafta sürecek olan ikinci tur oylama QM Tourism Awards 2022 sahiplerini belirleyecek. Kazananlar 31 Mayıs 2023 tarihinde, Nirvana Cosmopolitan Cosmos Theater’da gerçekleştirilecek olan QM Gala Gecesi’nde ilan edilecek ve ödüller yapılan törenle sahipleriyle buluşacak.

QM Gala Gecesi programı:
Yalnızca davetlilerin katılacağı özel gece saat 19.30’da Açılış Kokteyli ile başlayacak. 20.30’da başlayacak Gala Yemeği ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek Ödül Töreni’nde QM’ler sahiplerine takdim edilecek. QM Gala Gecesi 22.30’da başlayacak olan QM Party ile son bulacak.

Sınırlı kapasiteden dolayı; bu görkemli gecede yer almak isteyen davetlilerin, davetiyeleri ellerine ulaştığında QM Galasına katılacaklarını bildirmeleri gerekiyor.

“Quality is Life”
Turizm sektöründe farkındalık yaratmayı kendine misyon edinen QM Tourism Awards, bu yılki sloganı “Quality is Life” ile bir kez daha ‘kalitenin hayati önemine’ dikkat çekmek istiyor.
Sloganın bir amacı da Cumhuriyetimizin asırlık olacağı 2023 yılında; Türk milletinin karakterine en uygun yönetim şeklinin sonsuz olması dileğini vurgulamak.

Yorum Yaz