We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel QM’de duygusal anlar

QM’de duygusal anlar

QM Awards’ın dün gece Hotel Su’da gerçekleştirilen ödül töreni, renkli ve eğlenceli görüntülere sahne olurken, finalinde ise duygusal anlar yaşandı. Covid-19 nedeniyle yaşamını yitiren turizmci Ersoy Ceylan adına bu yıl ilk kez verilen Ceylan Özel Ödülü’nün sahibi Eskişehir Turizm Birliği oldu. Ödülü almak için Birlik Başkanı Deniz Demir sahneye gelirken, GM Medya Grubu Yönetim Kurulu Selçuk Meral ödülü vermek için Ceylan’ın salonda bulunan yakın arkadaşlarını sahneye davet etti.

ÖDÜLÜ ARKADAŞLARI VERDİ

Ersoy Ceylan’ın bütün arkadaşları ödül vermek için sahneye çıktı ve Eskişehir Turizm Birliği Başkanı Deniz Demir sahnedeki tüm turizmcilerle fotoğraf çektirip, ödülü her birinin elinden tekrar tekrar aldı. Daha sonra kürsüye geçen başkan Demir, Ersoy Ceylan’ın kendisinin de iyi bir arkadşı olduğunu belirterek, genç yaşta hayatını kaybeden turizmcinin kalplerde yaşamaya devam edeceğini söyledi.

ESKİŞEHİR’DEKİ YARDIMLAŞMA

Eskişehir Turizm Birliği’nin çalışmaları hakkında da bilgiler veren Deniz Demir, “Pandemi nedeniyle çok zor günler geçirdik. Geçirmeye de devam ediyoruz. Biz birlik olarak bu zor dönemde işsiz kalan turizm emekçilerine destek vermeye çalıştık. İhtiyaç sahibi bin turizmciye gıda ve fatura desteği verdik” dedi.

GM Medya Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral ise Ceylan Özel Ödülü’nün bundan sonra her yıl turizm çalışanlarına katkı veren kişi ve kuruluşlara verileceğini bildirdi.

 

Yorum Yaz