We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Ramada Plaza Antalya’da yaza veda partisi

Ramada Plaza Antalya’da yaza veda partisi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Ramada Plaza By Wyndham Antalya, başarılı bir sezonun ardından yaza görkemli bir parti ile veda etmeye hazırlanıyor. Yaza Veda ve Acenta Gecesi Partisi 30 Eylül Cumartesi günü yapılacak.

Ramada Plaza Antalya, başarılı geçen bir turizm sezonu ve sürekli yükselen turist sayısının da gururu ile bu yılki veda partisini ışık dans gösterileri, 80-90’ların efsane müzikleri Dj Berk Batı performansı ile 30 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirecek.

Turizm sektörünün temsilcilerinin, turizm acentalarının ve Ramada Plaza By Wyndham Antalya çalışanlarının da davetli olduğu bu görkemli etkinlik akşam 20:30’de başlayacak.
Ramada Plaza Antalya,Yerli yabancı bir çok konuğun ve basının da katılacağı partide unutulmaz anlara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Gecede Kıyafet Mottosu Kırmızı ve Siyah olacak.

Yorum Yaz