We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Ramada Plaza Antalya’da yılın yorgunluğu atıldı

Ramada Plaza Antalya’da yılın yorgunluğu atıldı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Ramada Plaza By Wyndham Antalya’da 30 Eylül Cumartesi gecesi Yaza Veda ve Acenta Partisi yapıldı. Çok sayıda turizm profesyonelinin katıldığı etkinlikte yılın yorgunluğu atıldı.

Turizm paydaşları, Dj Berk Batı’nın performansıyla doyasıya eğlendi. Katılımcılar dans gösterileri ve 80’ler 90’lar müzikleri, dans gösterileri, lezzetli atıştırmalıklarla gecenin tadını çıkardı.

Ramada Plaza Antalya Satış ve Pazarlama Müdürü Dudu Benlikaya misafirlere hoş geldiniz konuşmasını yaparken, ”Bu güzel ve özel gecede bize eşlik ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederiz. 2023 sezonumuzu çok güzel bir şekilde geçirdik. Bu sezonu sizin emekleriniz ve desteklerinizle gerçekleştirdik. Bu gecemizin amacı gerçekleştirmiş olduğumuz ve devam ettiğimiz sezonun kutlaması.” dedi. Aynı zamanda Ramada Plaza Antalya Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Karakaş’ın oğlu Atacan Karakaş’ın da Ramada Plaza Antalya’ya katıldığını açıkladı. Ramada Plaza Antalya Yöneticisi Atacan Karakaş, misafirleri selamlayarak “iyi eğlenceler“ diledi.

Ramada Plaza Antalya Genel Müdürü Erçin Yalçın ise, 2023 sezonunun endişelere rağmen iyi geçtiğini, havaların güzel gitmesi nedeniyle hala devam ettiğini ve 2024’ün çok güzel bir yıl olacağını söyledi.

Birlik ve beraberlik duygusunun hakim olduğu partide, gece boyu 80’ler 90’lar müzikleriyle eğlenen davetliler sezonun tüm yorgunluğunu attı.

Fotoğraflar: Tanju Altınay

Yorum Yaz