We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Rosaviatsiya’dan aşıya teşvik uygulaması

Rosaviatsiya’dan aşıya teşvik uygulaması

Rus Federal Hava Taşımacılığı Ajansı (Rosaviatsiya) kovit-19 salgınıyla mücadele amacıyla aşılı turistleri teşvik etmek ve aşının güvenilirliği hakkında bilgi vermek için havayolları ve havalimanlarıyla iletişime geçti.

Tourdomru’dan aldığımız bilgiye göre Rusya’da aşı kampanyasına dikkat çekmek için havaalanlarında ve uçaklarda sesli-görüntülü mesajlar yayınlanacak. Aşının her iki dozununda alındığına dair belge getiren müşteriler için bonus hesaplarına 10.000 mil yüklenecek.

UYGULAMAYI KABUL EDEN HAVAYOLLARI ŞİRKETİ VE HAVA LİMANLARI

Nordwind havayolları temsilcileri benzer uygulamayı temmuz ayında başlatacaklarını kaydederken, Smartavia havayolları bu kampanyayı değerlendirdiklerini ancak henüz karar vermediklerini belirtti. S7 Airlines ise böyle bir kampanyaya katılmayacaklarını söyledi.

Benzer uygulamayı Zhukovsky havalimanı da planlarken Sheremetyevo havalimanı, video ve ses içerikleriyle yolcuları bilgilendirmeye başladı. Domodevo havalimanı ise çalışanlarının aşılanması için kampanya başlattı. Bununla birlikte gelen talep üzerine yolcular için bilgilendirici çağrılar da başlatılacak. Simferopol havalimanı ise virüse karşı tedavi olmayı desteklediklerini belirtti.

Yorum Yaz