We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Royal Garden Beach Hotel Sezona Merhaba Dedi

Royal Garden Beach Hotel Sezona Merhaba Dedi

Royal Garden Beach Hotel Sezona Merhaba Dedi

Royal Garden Beach Güvenli Turizm Sertifikasıyla Misafirlerini Ağırlıyor. Royal Garden Beach Güvenli Turizm Sertifikasyonu Programı çerçevesinde tüm önlemleri alarak hizmet vermeye devam ediyor. Güvenli ve sağlıklı hijyen koşullarıyla misafirlerine yeniden merhaba demenin mutluluğunu yaşıyor.

 

Ve Royal Garden Beach’e Özlem Bitti…

Royal Garden Beach’te misafir memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı prensiplerinin en üst düzeyde tutuluyor. Royal Garden Beach Otel,
sizleri ve çocuklarınızı unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamaya davet ediyor.
Tüm denetimleri başarıyla tamamlayan Tesis, güvenli Turizm Sertifikasıyla hizmetlerine devam etmenin gururunu yaşıyor.

Tesis Hakkında
Misafir memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı prensiplerinin en üst düzeyde tutulduğu Royal Garden Beach Otel, sizleri ve çocuklarınızı unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamaya davet ediyor… 5 yıldız lüksünü hem de ultra her şey dahil hizmet anlayışı ile, Akdeniz’in kalbinde, Royal Garden Beach Otel’de denemelisiniz. Royal Garden Beach Otel’in her bir detayı, sizlere tatilinizde en üst düzey konfor ve rahatlığı sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Yüzme havuzları, hem çocuklar hem de yetişkinler için su kaydırakları, farklı dünya mutfaklarından özel yemekler sunan restoranları, barları, plajı, fitness ve spa alanı ile, Royal Garden Beach Otel, sizlere en üst düzey hizmet ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatacak.
Royal Garden Beach Otel, Antalya Havalimanı’na 110km, Gazipaşa Havalimanı’na 40 km, Alanya şehir merkezine 14 km ve Konaklı şehir merkezine 500 m mesafede, Konaklı turizm bölgesinde bulunmaktadır.

Yorum Yaz