We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Rusların son dakika stratejisi

Rusların son dakika stratejisi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Sezon başında seyahat endüstrisi uzmanlarının aksi yöndeki tahminlerine rağmen, sunulan sıcak fırsatlar Rus turistlerin Türkiye’ye ilgisini artırıyor. Şu anda Türkiye-Rusya uçuşlarında sunulan yüzde 30’a ulaşan indirimler, erken rezervasyon fiyat seviyesine denk geliyor.
Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) uzmanları, uçak biletlerindeki indirimin, iki ülke arasındaki uçak seferlerinin artırılmasından kaynaklandığını söyledi. Uzmanlar, indirimlerin bir nedeninin de ruble döviz kurunun düşmesi olduğunu belirtti.
Turistlerin stratejik davranıp, indirim için beklediklerine ve uçuş tarihlerine yakın rezervasyon yaptıklarına değinen ATOR uzmanları, rezervasyon için son ana kadar beklemenin, kar değil zarar getirebileceği konusunda turistleri uyardı. Rezervasyonu son dakikaya bırakan turistlerin, konaklama tesislerindeki kampanyalardan ve özel hizmetlerden faydalanamayacağına dikkat çekti.

Yorum Yaz