33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Rusların tercih ettiği popüler destinasyonlar

RUSYA’DA İTALYA VE TÜRKİYE ALGISI İYİ

Rusların popüler destinasyonları

Rusya’nın 53 bölgesinde, Covid 19 olmasaydı Ruslar nereye giderdi? Sorusu soruldu. NAFI anketinin sonuçlarına göre İtalya ve Türkiye öne çıktı. Bir gezide en çekici ülkeler; %28 ile İtalya ve % 23 ile Türkiye oldu.

Destinasyon tercihleri

Ankette; 60 yaş üzeri kitlenin %33’ü İtalya derken, 35-44 yaş arası kitlenin %23 de Türkiye’ye gitmek istedi. Üçüncü ve dördüncü sırada % 18 ile Fransa ve % 17 ile Çin yer aldı. Mısır % 15 ile beşinci sırada.

İlk 10 ülke içinde, Almanya, Japonya, İspanya, Tayland ve ABD yer aldı. İzleyen listeye de Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Birleşik Krallık, Brezilya, Avustralya, Vietnam, Küba, İsviçre ve Güney Kıbrıs girdi.,

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Özel konseptlerin yeni destinasyonu Antalya

Araştırmasına göre, Rusların %84’ü seyahat etmeyi seviyor. Seyahate çıkma eğilimi kadınlarda %87, erkeklerde % 80 oldu. NAFI araştırması Nisan 2022’de yapıldı. Rusya’nın 53 bölgesinde 18 yaş ve üzeri 1.600 kişi katıldı. (ATOR)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Avrupalı turistin tatil popülaritesi
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER