We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel RUSYA’NIN EN SEÇKİN ACENTELERİ ANTALYA’DA

RUSYA’NIN EN SEÇKİN ACENTELERİ ANTALYA’DA

Cullinan Belek, TimeServices ve PAC Group ile yaptığı işbirliğiyle Rusya’nın seçkin acentelerini 4 gün boyunca Antalya’da ağırladı.
PAC Group ve Franchising ofisleri dört günlük bir organizasyonla Cullinan otelde ağırlandı. Oldukça verimli geçen organizasyona yaklaşık 120 acente katıldı. Organizasyona Aygün Ailesi’nden Mehmet Can Aygün, ATA Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Pink Elephant’ın sahibi Alexan Mkrtchyan ve Tourdom’un sahibi Tatiana Dimitrova katıldı. Organizasyonun birinci gününde Sezgin Özer, İlya İtkin ve Janna Özer tarafından “Welcome” konuşması yapıldı. PAC Group CEO’su İlya İtkin, stratejik partnerleri TimeServices’ten Sezgin Özer ve Cullinan Belek’ten Mehmetcan Aygün’e teşekkür plaketi verdi.
İkinci gün verilen konferansta tamamen Türkiye destinasyonu tanıtılırken 2024’te nasıl bir sistem ve politika izleneceğinin üzerinde duruldu. Akşam saatlerinde ise yapılan Talk Show’a Tatyana Dimitrova ve PAC Group’un sahibi İlya İtkin katıldı. Organizasyonun üçüncü gününde çok şık bir gala düzenlendi, galaya Lyubov Grubu da katıldı.
Organizasyonun dördüncü ve son gününde herkesin beyaz kıyafetler giyindiği, beyaz konseptli bir parti ile kapanış yapıldı.

Yorum Yaz