We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Sarıkaya, “Fiyatlar oturdu, rezervasyonlar iyi”

Sarıkaya, “Fiyatlar oturdu, rezervasyonlar iyi”

Kemer Turistik Otelciler Birliği de (KETOB) Başkanı Dinçer Sarıkaya gelen misafirleri ile ilgilenirken, turizmdeki gelişmeleri değerlendirdi.

Başkan Sarıkaya, “Sezondan son derece umutluyuz. Tahmin ediyorum ki, 2023 yıl turizme gönül verenler için güzel bir sezon olacak” dedi.

Rezervasyonların da iyi gittiğini belirten Sarıkaya, “Şu anda rezervasyonlar beklenilen şekilde gidiyor. Fiyatlarda oturmuş durumda. 2023’ün mayıs ve haziranında bir tırmanış var. Ön rezervasyonlar iyi gidiyor. Tahmin ediyorum bol ve dolu bir sezon geçireceğiz” dedi.

Kemer’in turizmde her zaman bir numara olduğuna dikkat çeken Başkan Dinçer Sarıkaya “Kemer’in her zaman ayrı bir coğrafik özelliği var. Turizme gönül vermiş olan insanlar orada konuşlandı. Taksicisinden, beş yıldızlı oteline kadar herkes ciddi bir emek veriyor. Belediye güzel hizmetler sundu. Kemer’in çehresi biraz daha değişti ve albenisi çoğaldı. Dolayısı ile diğer ile ve ilçelerimize göre ciddi bir avantaj sağlamış durumda. Dolayısı ile Kemer her zaman bir numara” diye konuştu.

Haber: Halil Öncü

Yorum Yaz