We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Şarm El-Şeyh’deki İlk Hint Düğünü bir Türk şirketi tarafından Rixos’ta gerçekleştirildi

Şarm El-Şeyh’deki İlk Hint Düğünü bir Türk şirketi tarafından Rixos’ta gerçekleştirildi

Inventum Global’in Mısır yapılanması meyvelerini vermeye başladı. Şarm El-Şeyh, Mısır’da Hindistan’ın önde gelen ailelerinin düğünlerini partneri True Events ile birlikte gerçekleştirdi. Toplamda dört yüzün üzerinde misafirin ağırlandığı düğün, bölgenin en iyi oteli Rixos Premium Seagate otelde gerçekleşti ve aynı zamanda Mısır’ın en yüksek bütçeli Hint destinasyon düğünü olma özelliğini taşıyor.

9-12 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleşen Hint düğünü, Ahmedabad’dan Şarm El-Şeyh havalimanına direk gelen Boeing 777-300 charter uçak ile başladı. Bu uçuş aynı zamanda iki şehir arasındaki tarihteki ilk direk uçuş olma özelliğini taşıyor. Bu sebeple uçak Şarm El-Şeyh havalimanında su takı ile karşılandı.

Misafirler Rixos Premium Seagate otelinde konakladı ve 3 gece 4 gün süren etkinliklerini hem Rixos Premium Seagate hem de Rixos Sharm El-Sheikh otellerinde gerçekleştirdiler.

Şarm El-Şeyh’e gelen misafirler için 20’nin üzerinde firmadan 350 kişi organizasyonda görev aldı. Hindistan’dan düğün için özel olarak 45 aşçı ve 300 kilonun üzerinde malzeme Şarm El-Şeyh’e getirildi.

Düğün sahipleri ve misafirler, kendileri için özel hazırlanmış olan Mısır konseptli etkinliklerde eğlendi. Neha Kakkar, Armaan Malik gibi Hindistan’ın önde gelen sanatçıları düğünde sahne aldı.

Inventum Global Kurucu Ortağı Bünyat Özpak yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

‘’Hint pazarı için 2022 yılında Rixos Mısır Otelleri ile gerçekleştirdiğimiz ve 2023 yılında gerçekleştirmeye devam edeceğimiz tanıtım faaliyetlerinin meyvelerini almaya başladık. 6 Ay gibi kısa bir sürede geri dönüşüm başladı, bu yüzden çok mutluyuz.

Tanıtım faaliyetlerimizi artırarak devam ettirip, Şarm El-Şeyh başta olmak üzere Mısır’ın diğer destinasyonlarını da uluslararası Hint düğün pazarında ilk sıralara taşımaya hedefliyoruz. Hedeflerimize Rixos Mısır otelleri ile ilerliyoruz. Hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için öncelikle kendi gücümüze, deneyimimize, ekibimize, partnerlerimize ve iş ortaklarımıza güveniyoruz.

Rixos Hotels Mısır CEO’su Erkan Yıldırım, “Mısır turizminde Hindistan’dan ilk kez bu tarzda bir düğün organizasyonuna ev sahipliği yapmaktan dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz. 09-12 Ocak tarihleri arasında düzenlenen düğün, Mısır turizmi içinde bir ilk olma özelliğini taşıyor” dedi.

Yorum Yaz