We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel SCHAUINSLAND: TÜRKİYE’DE OTELLER YARI YARIYA FİYAT İNDİRDİ

SCHAUINSLAND: TÜRKİYE’DE OTELLER YARI YARIYA FİYAT İNDİRDİ

Alman tur operatörü, Türkiye’de lüks tesislerin yüzde 50’ye yakın fiyat indirmesi üzerine mini Türkiye kataloğu çıkarma kararı aldı.
  Turizmdeki krizin Türk turizmci üzerinde fiyat baskısı yarattığı ve fiyat konusunda kararlı olunması uyarılarına rağmen, Avrupalı tur operatörlerine büyük ölçüde fiyat indirimine gidildiği ifade ediliyor.
Türkiye’de lüks otellerin yüzde 50’ye yakın fiyat indirimine gittikleri ve bunun üzerine bu yıl İspanya başta olmak üzere diğer destinasyonları öne çıkaran Alman seyahat pazarının yedinci büyük tur operatörü Schauinsland’ın, son anda Türkiye için mini bir katalog hazırlama kararı aldığı ifade ediliyor.
Almanya’da yayımlanan sektörel dergi Travel-One’a konuşan Schauinsland Uçak Seyahatleri Direktörü Andreas Rüttgers, “Şu ana kadar rezervasyonlardaki kötü gidişat ve Rusların gelmeyecek olması nedeniyle otelciler bizim istediğimiz fiyatlara büyük ölçüde razı oldular” dedi.
Türkiye mini kataloğu çıkaracak olan ve bugüne dek genelde daha ekonomik paketler sunan Schauinsland’ın ilk kez Titanic Deluxe Belek, Maxx Royal Belek gibi lüks tesisleri programına aldığı bildirildi.

Yorum Yaz