We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Setur’dan, Sevgililer Günü için romantik tatil rotaları

Setur’dan, Sevgililer Günü için romantik tatil rotaları

Koç Grubu şirketlerinden Setur, Sevgililer Günü’ne özel birbirinden romantik ve keyifli tatil seçenekleri öneriyor. Setur, doğa ile iç içe sakin bölgelerin yanı sıra birbirinden farklı kültür turu alternatifleri ile bu özel günde seyahat etmek isteyenleri yurt içinde ve yurt dışında romantizmin doruklarına taşıyor.

Müşteri memnuniyetinde bu yıl da birinci seçilerek, üst üste 3. kez turizm sektörü birincisi* olan Setur, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel seyahat planlayanlar için pek çok farklı seçenek sunuyor. Doğanın iç huzurunda aşk dolu bir tatil yaşamak isteyen çiftler Sapanca ve Abant gibi destinasyonlardaki yetişkin otellerde yeşillin bin bir tonuyla keyifli huzurlu bir tatil geçirebilir.

Doğal güzelliklerin yanı sıra kültürel ve tarihi dokuya da önem veren çiftler Kapadokya’da peri bacalarını gezip; yer altı şehri, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı’ya ev sahipliği yapan medeniyetlerin izlerini keşfedebilir. Ayrıca balon turu ile de bölgenin muhteşem coğrafyasını gökyüzünden seyredebilir. Bu bölgelerde Sevgililer Günü’nü geçirmek isteyenler için gecelik fiyatlar 1.000 TL ile 10.000 TL arasında değişiyor.

Uzaklara gitmek Setur ile çok kolay

Sevgililer Günü’nde özellikle son yıllarda yükselen trend Uzakdoğu’nun cazibesini keşfetmek isteyenler Asya’nın en önemli turistik şehirlerinden Bangkok’ta Budist tapınaklarını, müzeleri ve tarihi eserleri gezerek unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirebilir. Bu arada ince kumlu bembeyaz sahilleri, cana yakın, insanları, lezzetli deniz ürünleri, tropik iklimiyle Phuket’te Sevgililer Günü’nde değerlendirilebilecek rotalar arasında.

Tüm bunların yanı sıra vize işlemleri olmadan yurt dışına gitmek isteyenler ise Balkan ülkelerine rotalarını çevirebilirler.

Mavi sularda Sevgililer Günü’nü kutlamak isteyenler gemi turları ile Karayipler gibi sıcak destinasyonları ya da bu sene büyük talep alan Akdeniz turlarını da tercih edebilir. Romantik bir tatil geçirmek isteyenler, Setur’un MSC Grandiosa ile Malta çıkışlı Akdeniz turuna 899 euro’dan başlayan fiyatlarla ulaşabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra Maldivler, New York, Paris ve Roma’da aşk dolu bir tatil için değerlendirilebilecek rotalar arasında yer alıyor.

*“Müşteri memnuniyetinde sektör birinciliği, bağımsız araştırma şirketi SIA Insight’ın Eylül-Ekim 2022 döneminde 1.507 katılımcı ile, kantitatif araştırma yöntemleri kullanılarak 9 turizm acentesi üzerinden değerlendirilen müşteri memnuniyet araştırmasının toplam memnuniyet endeksi sonucuna göredir. Bu sonuca göre Setur, 2020 yılından bu yana üç yıldır müşteri memnuniyetinde kesintisiz lider konumda yer almaktadır.

Yorum Yaz