We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Silkar’ın İflası İstendi

Silkar’ın İflası İstendi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Silkar’ın İflası İstendi

Silahtaroğlu Ailesi’ne ait şirket bir süredir mali sıkıntılarla gündemde. Türkiye’nin en büyük otelcilerinden biri olan Silkar’ın iflası istendi.

silkar

 

Antalya merkezli Yeni Atılım Boya Uygulama İzolasyon İnşaat, Silkar Turizm Yatırım ve İşletmeleri AŞ’nin iflasını talep etti. İflas talepli dava İstanbul 3. Asliye Tic. Mahkemesinde açıldı. Davanın ilk duruşması 3 Aralık günü görülecek.

Silkar Turizm, sektörde Likya markası ile faaliyet gösteriyordu. Silahtaroğlu, en son Antalya’da açtığı Lykia World Antalya ile adından söz ettirmişti.

Ancak anılan dev yatırım şirketi mali olarak büyük bir darboğaza sokmuştu. Silkar’ın en büyük alacaklısı olarak öze bir banka öne çıkıyor. Anılan bankanın Silkar’dan 600 milyonu aşkın alacağı

var.

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

Yorum Yaz