We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Six Senses Kaplankaya’nın Yeni  Satış ve Pazarlama Direktörü Sarp Okçuoğlu Oldu

Six Senses Kaplankaya’nın Yeni  Satış ve Pazarlama Direktörü Sarp Okçuoğlu Oldu

Six Senses Kaplankaya’nın Yeni  Satış ve Pazarlama Direktörü Sarp Okçuoğlu Oldu Six Senses Kaplankaya Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna Sarp Okçuoğlu atandı.

six

Dünyaca ünlü sürdürülebilir sağlıklı yaşam felsefesiyle dikkat çeken Six Senses Hotels Resorts Spas bünyesinde yer alan;   Ege’nin eşsiz doğasında seçkin mimarisi ve  konforu ile bütünsel wellness deneyimi sunan Six Senses Kaplankaya,  yeniden kapılarının açılmasıyla  birlikte yeni yönetim kadrosunu da güçlendiriyor.

Travel and Leisure USA ve Hotel &Lodge Fransa gibi Dünya çapında otoritelerden, en iyi   Resort ödülüne pek çok kez layık görülen, Six Senses Kaplankaya’nın Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine turizm, otelcilik ve pazarlama sektörünün deneyimli profesyoneli Sarp Okçuoğlu getirildi.

 

Bilkent Üniversitesinden mezun olduktan sonra; otelcilik kariyerine 2007 yılında başlayan Sarp Okçuoğlu , turizm satış ve pazarlama alanındaki tecrübesini Türkiye’de yer alan lüks segment otellerde edindiği deneyimlerle perçinledi. Swissotel The Bosphorus,  Çırağan Palace Kempinski Bosphorus, Shangri-La Bosphorus, Viceroy Hotel Group-Princes’s Islands, Paramount Hotels and Resorts Bodrum, Nikki Beach Hotels and Resorts ve Caresse, A Luxury Collection Resort & SPA Bodrum gibi uluslararası ölçekli markalarda üst düzey satış ve pazarlama görevlerinde yer alarak,  uluslararası stratejik planlama, ekip yönetimi ve satış pazarı verimliliği gibi konularda uzmanlaşan Sarp Okçuoğlu, Six Senses Kaplankaya’da Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlendi.

 

Kariyer yolculuğunu global eğitim ve seminerlerle sürekli aktif tutan deneyimli yönetici, Satış ve Pazarlama alanındaki deneyimini Six Senses Hotels Resorts Spa uluslararası sürdürülebilirlik felsefesi çerçevesinde sunacağı hizmetlerde değerlendirecek.

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde. sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.

Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir.

Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Gm Turizm & Yönetim Dergisi’nin 142. Sayısını Okumak İçin Tıklayınız !

Yorum Yaz