We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Skal Antalya’nın Gündemi Yaptırımlar ve Türk Turizmi

Skal Antalya’nın Gündemi Yaptırımlar ve Türk Turizmi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Skal Antalya’nın Gündemi Rusya’ya Uygulanan Yaptırımlar ve Yaptırımların Türk Turizmine Yansımaları

Skal Antalya nisan ayı geleneksel yemekli toplantısı Fatih Caner’in ev sahipliğinde Crowne Plaza Antalya’da gerçekleşti.

Üyelerin yoğun katılım gösterdiği Skal antalya nisan ayı toplantısının açılış konuşması ve Skal Toastın Başkan Uğursal Uğur yaptı. Uğursal Uğur’un ardından Skallladies Komite Başkanı Şule Billur, komitenin gelecek planları hakkında bilgiler aktardı. En önemli projelerinin ise çalışa aşamasında olduğunu ve “Turizmde kadın istihdamı artırmanın yolları” üzerine olacağını vurguladı.

RUSYA YAPTIRIMLAR VE TÜRK TURİZMİNE ETKİSİ

Toplantının konuşmacı konuğu ise; Skal Üyesi Av. Bora Aktürk idi. Rusya’ya uygulanan yaptırımlar ve Rusya’nın bu yaptırımlara karşı aldığı ve bu kararların turizme etkisi başlıklı sunumunu tüm üyelerle paylaştı.

HER KRİZ FIRSATLAR BARINDIRIR

Bora Aktürk; Bu yaptırımların ve krizin fırsatlarını ise şu cümlelerle sıraladı “Türkiye’nin yaptırımlara katılmamış olması nedeniyle Türkiye- Rusya Hattında Rus havayollarından oluşacak boşluğu Türk hava yolu şirketlerinin dolduracak olması mümkündür. Ayrıca Rus uçaklarına yönelik Avrupa ve Amerika hava sahasının kapalı olması da Rus turistleri Türkiye’ye yönlendirecek ayrı bir faktör olarak gözükmektedir.” Dedi.

SKAL ANTALYA’YA YENİ ÜYELER KATILDI

Toplantının sonunda ise yeni üyelere yemin töreni düzenlenerek rozetleri takdim edildi. Yeni Skal Antalya üyeleri ise; Günhan Topçuoğlu, Nimet İlyaz, Nazmi Şahin,Volkan Akçay, Ozancan Çomak ve Aykut Altun oldu.

Yorum Yaz