We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Sochi Belediye başkanı aşısız tatile çıkmayın

Sochi Belediye başkanı aşısız tatile çıkmayın

Sochi Belediye Başkanı Aleksey Kopaigorodsky, turistleri ve sivil halka COVİD-19 aşısı olmaya çağırdı. Ruslardan, tatile gitmeden önce aşı olmalarını isteyen Kopaigorodsky, ülkedeki turizm sezonunun etkileyecek bir kısıtlamanın şuan için gündemde olmadığını dile getirdi.

Belediye Başkanı Kopaigorodsky,  telgraf  kanalından konuyla ilgili açıklama yaptı. Belediye Başkanı Kopaigorodsky, koronavirüs için Rusya Federasyonu’nda kullanımına izin verilen ve onaylanan üç tür ilaç  olduğunu vurguladı “Rus vatandaşlarımız tatile gitmeden mutlaka aşı olmalı. Aşılama le turizm sezonunu daha fazla askıya alınmasının önüne geçilebilir. Şu an için sezonu etkileyecek önemler getirilmeyecek Vatandaşlar aşılanırsa, tatil beldelerinin kapanma olasılığı önemli ölçüde azalacaktır. Ve Krasnodar Bölgesi, epidemiyolojik bir salgın yoksa Kasım ayına kadar turist almayı planlıyor.” dedi.

Daha önce Kuban’ın başkanı Veniamin Kondratyev , bölgedeki tatil köylerini ziyaret etmeden önce Ruslardan COVID-19’a karşı önceden aşı olmalarını istemişti. Tourdom.ru

Yorum Yaz