We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Tatilbudur Türk basketbolunun yanında olmaya devam ediyor

Tatilbudur Türk basketbolunun yanında olmaya devam ediyor

GM Haber Merkezi

Dünyanın ve Türkiye’nin en özel destinasyonlarında keyifli tatil deneyimlerine aracılık eden TatilBudur; Türkiye Basketbol Federasyonu ile 5 yıldır devam eden sponsorluk anlaşmasını yenileyerek, Türk Basketbol Milli Takımlarına ve spora desteğini sürdürüyor.

Kurulduğu günden bugüne turizm sektöründe öncü girişimlerde bulunan ve birbirinden farklı turizm destinasyonlarında tatil deneyimlerine aracılık eden TatilBudur; spora ve sporcuya olan desteğini Türkiye Basketbol Federasyonu, A Milli Kadın ve Erkek Takımlarının resmi sponsorluğunu yenileyerek desteklemeye devam ediyor.

Yeni dönem sponsorluk imza töreni Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve TatilBudur’un Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Yılmaz’ın katılımı ile gerçekleşti. TatilBudur olarak Türk Milli Basketbol Takımlarının bu sene de resmi sponsoru olmaktan gurur duyduklarını belirten Çetin Yılmaz “Sporcularımızın yanında olmak, onları desteklemek, ulusal ve uluslararası başarılarını paylaşmaktan çok mutluyuz. Bununla beraber gençlerimizin spora yönelik farkındalığının artmasını sağlamak ve onları spora teşvik etmek için biz de üzerimize düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Özellikle profesyonel kadın sporcuların artması, bu alana yönelik genç altyapının kuvvetlendirilmesini önemsiyoruz. TatilBudur olarak ülkemizin spor alanındaki potansiyelini yükseltmek adına desteklerimizi ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu: “Markaların desteği, sporun gelişiminin sürekliliği açısından çok önemli bir konumda. Basketbolun enerjik ve dinamik yapısına uygun markalarla yaptığımız iş birlikleri, hem takımlarımıza hem de basketbolseverlere büyük heyecan veriyor. Bu sebeple, 2019 yılından bu yana basketbola destek veren Tatilbudur ile olan birlikteliğimizi sürdürecek olmaktan memnuniyet duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz