We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel TİTANİC HOTELS YİNE ZİRVEDE !

TİTANİC HOTELS YİNE ZİRVEDE !

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels, Bodrum ve Antalya’da yer alan resort otelleri ile başarısını yükseltmeye devam ediyor.
TİTANİC

Titanic Deluxe Bodrum zirvede
Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te, Pina Yarım Ada’sından Cennet Koyu’nu seyreden çok özel bir konumda Mayıs 2016 itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlayan Titanic Deluxe Bodrum ilk üç ayda Ege otelleri arasında en yüksek puan ortalamasını elde etti. Turizm sektörünün güvenilir portalı otelpuan.com’un yaptığı sıralamada 96 puan alarak Ege otelleri arasında birinci sıraya yerleşti.

Titanic Lara & Titanic Belek’e özel ödül
Titanic Hotels’in Antalya’da hizmet veren Titanic Beach Lara ve Titanic Deluxe Belek otelleri misafirleri tarafından yapılan gerek sayıca gerekse yüksek puanlı yorumlar sayesinde Holidaycheck 2016’da tavsiye edilen oteller sıralamasına girdi.

Titanic Beach Lara %93 tavsiye edilme oranı ve 5.4 puan ortalamasıyla, Titanic Deluxe Belek ise %92 tavsiye edilme oranı ve 5.4 puan ortalamasıyla özel ödül sertifikalarını aldı. Misafirlerinin beklentilerine ve önerilerine göre konseptlerini sürekli güncelleyen, yenileyen Titanic Hotels, bu özelliği ile de misafir memnuniyetini en üst seviyede tutuyor. Misafir memnuniyetinin yüksek olması ile birlikte “Repeat Guest” oranı da çok yüksek olan Titanic Hotels sektördeki başarısını emin adımlarla devam ettiriyor.

Yorum Yaz