We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Tui Magic Life Jacaranda’ da Orman Haftası Etkinliği

Tui Magic Life Jacaranda’ da Orman Haftası Etkinliği

Orman Haftası etkinliğinde, Tui Magic Life Jacaranda Otel yöneticileri Tema Vakfı ve Orman İşletme Müdürlüğü işbirliğinde anaokulu öğrencileri ile birlikte defne fidanı dikimi gerçekleştirdi.
Atık malzemeler kullanılarak hazırlanan kostümler ile Tema çocuklarına “Sıfır Atık Defilesi” düzenlendi. Etkinlikte atık peçete, gazete, plastik malzemeler ve poşetler minik öğrencilerin üzerinde elbiseye dönüştü. Müzik eşliğinde kırmızı halı üzerinde yürüyen minikler eğlenceli anlar yaşadı. Sonrasında ise ” Bir Tişörtün Yaşam Hikayesi ” adlı video filmi izleyen çocuklar atıkların nasıl geri dönüşebildiğini öğrenmiş oldu.
Sürdürülebilir çevre bilincini aşılamak, farkındalık yaratarak doğal yaşama katkı sağlamak adına biraraya gelen katılımcılara tohumlu kalemler hediye edildi. Ve çocuklara madalyalar verilerek teşekkür edildi.
Otel yetkilileri, ” Çocukları gelecek nesillere hazırlarken çevreye duyarlı bir birey olmalarını ve geleceğe yönelik hayallerini canlı tutmalarını amaçladık. Çocukların doğayı fark etmelerini ve merak duygusu ile keşfetmelerini, doğa ile bağ kurmalarını hedefliyoruz.” diye iletti.

Yorum Yaz