We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel TUI ve Rixos kalitede buluşuyor

TUI ve Rixos kalitede buluşuyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Şebnem İmece

Antalya merkezli Rixos Hotel Group ile grubun 10 oteli için 3 yıllık ‘Tek Yetkililik’ anlaşması yapan TUI Group’un, Pazarlar ve Havayolları CEO’su David Burling, ‘bu anlaşmanın güçlü bir ortaklığın başlangıcı olduğunu’ söyledi.

TUI’nin Antalya’da Rixos Premium Belek’te gerçekleştirdiği Partner Event etkinliği sonrasında sorularımızı yanıtlayan David Burling, 2024 yaz sezonunda başlayacak ve 3 yıl sürecek anlaşma ile ilgili olarak şunları söyledi:
“Bölgenin önde gelen konaklama gruplarından biri olan Rixos ile yaptığımız bu stratejik ortaklık bizi çok heyecanlandırıyor. Türkiye bizim için olağanüstü önemli bir destinasyon. Rixos’lar ile 10 yılı aşkın süredir gelişmiş çok iyi bir ortaklığımız var. Bu anlaşma iş birliğimizi daha da güçlendirecek ve seçkin otel portföyü stratejimizi destekleyecektir.”

Gerçek tutkumuz müşteriye en iyi tatil deneyimini sunmak

“Hem TUI hem de Rixos kaliteye ve müşterileri için en iyi tatil deneyimini sunmaya çok önem veriyor. Her iki şirketin de gerçek tutkusu bu olduğu için, güçlü ortaklar olarak bir araya gelir ve birlikte çalışırsak; müşterilere çok daha iyi bir deneyim sunabileceğimize karar verdik.
Bizim için her şey müşterilerimize daha da iyi bir tatil deneyimi sunma hedefiyle başlıyor. Rixos sadece Türkiye’de değil, dünyanın her yerinde gerçekten yüksek bir kalite standardı ortaya koyuyor. Bu anlaşma ile Rixos’un da bu standardı daha üst seviyelere çekmeyi hedeflediğini düşünüyorum. Bunun içindir ki; yaptığımız bu iş birliğinin her iki taraf için de gerçekten olumlu bir gelişme olduğunu söyleyebilirim.”

Rixos’un 10 oteli TUI’nin 13 kaynak pazarından misafirlere özel olacak

TUI group ile yapılan anlaşma; Land of Legends, Rixos Beldibi, Rixos Downtown, Rixos Park Belek, Rixos Premium Belek, Rixos Premium Bodrum, Rixos Premium Göcek, Rixos Premium Tekirova, Rixos Sungate ve Rixos Dubrovnik otellerini kapsıyor. Rixos Grubuna ait bu otellerden çoğu şu anda TUI misafirleri için birden fazla kaynak pazarda erişilebilir durumda. 2024 yazından itibaren bu oteller yalnızca TUI’nin 13 kaynak pazarından getireceği misafirlere açık olacak.

Yorum Yaz