32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Turizmi Türkiyesiz asla düşünemeyiz

Alman Seyahat Acenteleri Birliği (DRV) Başkanı Nobert Fiebig; GM Turizm ve Yönetim Dergimize Alman pazarı ve Türkiye ile ilgili olarak  önemli açıklamalarda bulundu. Uzun yıllara dayalı yakın bir iş birliğimiz içerisinde bulundukları Türkiye’nin önemine değinen Fiebig ;“Biz, Turizmi Türkiyesiz düşünemeyiz.” dedi.

ALMAN PAZARINDA GRAFİK YUKARILARA TIRMANACAK

Türkiye ile yakın çalışmalarda şunu gözlemledik. “ Antalya’nın şu an doğusu da batısı da çok büyük bir talep alıyor. Bu yükselen grafiğin önümüzdeki aylarda daha da yukarılara taşınacağından eminiz.” dedi.

GELECEK YILLARDA 5 MİLYON RAKAMI KOLAY AŞILIR

Alman pazarından Antalya’ya kaç turist ağırlarız? Sorusuna ise Fiebig; “ 2019 yılında 5 milyon turist ağırlamıştık. Şu an talepler geliyor tatil tarihleri yaklaştıkça artan talepler ve rezervasyonlar var. Şuan için rakam vermek doğru olmayabilir, ama şunu söyleyebiliriz ki gelecek yıl ve sonrasında bu 5 milyon rakamını çok kolay bir şekilde aşacağız.” İfadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türk turizmciler sezondan umutlu

TÜRKİYE’YE DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Konuşmasının sonunda Türk turizmcisine seslenen Nobert Fiebig ;“ Türkiye’ye  desteğimiz devam edecek bu ve gelecekler yıllarda da. Türkiyesiz , bir turizm düşünemeyiz. En kötü zamanlarda olduğu gibi ileri de de candan dostluğumuz olan Türkiye için çalışmalara devam edecek.” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hem alışveriş hem de tatilde Türkiye lider

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Güney Kore'de tatile ilgi arttı
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER