We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Turizmi Türkiyesiz asla düşünemeyiz

Turizmi Türkiyesiz asla düşünemeyiz

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Alman Seyahat Acenteleri Birliği (DRV) Başkanı Nobert Fiebig; GM Turizm ve Yönetim Dergimize Alman pazarı ve Türkiye ile ilgili olarak  önemli açıklamalarda bulundu. Uzun yıllara dayalı yakın bir iş birliğimiz içerisinde bulundukları Türkiye’nin önemine değinen Fiebig ;“Biz, Turizmi Türkiyesiz düşünemeyiz.” dedi.

ALMAN PAZARINDA GRAFİK YUKARILARA TIRMANACAK

Türkiye ile yakın çalışmalarda şunu gözlemledik. “ Antalya’nın şu an doğusu da batısı da çok büyük bir talep alıyor. Bu yükselen grafiğin önümüzdeki aylarda daha da yukarılara taşınacağından eminiz.” dedi.

GELECEK YILLARDA 5 MİLYON RAKAMI KOLAY AŞILIR

Alman pazarından Antalya’ya kaç turist ağırlarız? Sorusuna ise Fiebig; “ 2019 yılında 5 milyon turist ağırlamıştık. Şu an talepler geliyor tatil tarihleri yaklaştıkça artan talepler ve rezervasyonlar var. Şuan için rakam vermek doğru olmayabilir, ama şunu söyleyebiliriz ki gelecek yıl ve sonrasında bu 5 milyon rakamını çok kolay bir şekilde aşacağız.” İfadelerini kullandı.

TÜRKİYE’YE DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Konuşmasının sonunda Türk turizmcisine seslenen Nobert Fiebig ;“ Türkiye’ye  desteğimiz devam edecek bu ve gelecekler yıllarda da. Türkiyesiz , bir turizm düşünemeyiz. En kötü zamanlarda olduğu gibi ileri de de candan dostluğumuz olan Türkiye için çalışmalara devam edecek.” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz