We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Türkiye Bilişim Derneği, turizm ve teknolojiyi buluşturuyor

Türkiye Bilişim Derneği, turizm ve teknolojiyi buluşturuyor

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şubesi, Cumhuriyetimizin 100. yılında turizm ve bilişim profesyonellerini bir araya getirecek önemli bir etkinliğe imza atıyor. Bu yıl 8’inci kez düzenlenecek olan “Turizm Teknolojileri Günü,” Türkiye’nin turizm sektörünün teknoloji ile mevcut durumunu ve geleceğini nasıl şekillendirebileceğini ele alacak. Her yıl olduğu gibi, TBD Antalya Şubesi bu etkinlikle sektörün önde gelen isimlerini ve teknoloji meraklılarını bir araya getirerek, turizm ve teknoloji dünyasındaki en son gelişmeleri paylaşmayı amaçlıyor.

TURİZMİN GELECEĞİ: TEKNOLOJİK YENİLİKLERLE ŞEKİLLENİYOR

Bu yıl gerçekleşecek etkinlik, turizm sektörünün geleceğini şekillendiren teknolojik yeniliklere odaklanacak. Turizm sektörü, dijital dönüşümünün hızla ilerlediği bir dönemden geçiyor ve bu etkinlik katılımcılara, bu değişimin nasıl bir dönüşüm getirebileceğini ve fırsatlar yaratabileceğini gösterme fırsatı sunacak. Etkinlik, otelcilikten seyahat teknolojilerine, müşteri deneyiminden veri analitiğine kadar turizm sektöründeki teknolojik gelişmeleri ele alacak.

SEKTÖR LİDERLERİNİN SUNUMLARI VE İLHAM VERİCİ KONUŞMALAR

Etkinlik, sektör liderlerinin ve uzmanların sunumlarına ev sahipliği yapacak. Katılımcılar, turizm ve teknoloji alanında deneyimlerini paylaşan isimlerin ilham verici konuşmalarını dinleyerek, sektördeki en son trendleri ve gelecek projeksiyonlarını öğrenme fırsatı bulacaklar. Her bir sunum, katılımcılara turizm ve teknolojinin nasıl birleştiğini daha iyi anlama ve kendi işlerinde bu bilgileri nasıl kullanabileceklerini keşfetme şansı verecek.

Son iki etkinlikte katılımcılar tarafından beğeniyle izlenen sektöre yön verenler panelinde; Turizmci & Yazar Emir Hepoğlu moderatörlüğünde; Concorde Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Erkan Yağcı, Cömertoğlu Otelcilik ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Cömertoğlu, Limak International Hotels & Resorts Genel Koordinatörü Hakan Saatçioğlu, Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul Genel Müdürü Tunç Batum yer alacak.

Stratejik Yönetim & İş Zekası Danışmanı, ABD Merkez Bankası Fed Eski Araştırma Direktörü Erkin Şahinöz’ün Turizm ve Teknoloji konulu semineri ile sahne alacak.

Cumhuriyetimizin 100. Yılı nedeniyle özel olarak dizayn edilen etkinliğimizde gazeteci, yazar, belgesel yönetmeni Nebil Özgentürk sahnede ülkemizin 100 yılını eşsiz sesi ve sunumu ile aktaracak.

NETWORKİNG VE İŞ BAĞLANTILARI

Etkinlik, sadece bilgi paylaşımı için değil aynı zamanda yeni iş bağlantıları kurmak ve networking için de mükemmel bir platform sunacak. Katılımcılar, etkinlik boyunca sektörün önde gelen firmalarının temsilcileri ile bir araya gelme ve iş dünyasındaki fırsatları değerlendirme şansı bulacaklar. Yeni iş ortaklıkları ve projeler için kapılar açacak bu fırsatlar, katılımcılara büyük avantajlar sağlayacak.

“GELECEĞİN TURİZM TEKNOLOJİLERİNİ BİRLİKTE KEŞFETMEK İÇİN SİZİ BEKLİYORUZ”

TBD Antalya Şubesi Başkanı Cem Başer, “Sizleri bu önemli etkinlikte aramızda görmekten büyük bir memnuniyet duyacağımızı belirtmek isterim. Turizm ve teknoloji dünyalarının bir araya geldiği bu etkinlikte, sektörün en son gelişmelerini paylaşacak ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatı bulacaksınız. Geleceğin turizm teknolojilerini birlikte keşfetmek için sizi bekliyoruz.” dedi.

Etkinlik 24 Ekim tarihinde saat 09.30’da Hotel Su’da gerçekleşecek.

Yorum Yaz