We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Türkiye yine konut satışında zirvede

Türkiye yine konut satışında zirvede

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Rus vatandaşlarının en fazla konut satın aldığı ülkeler belirlendi. Listelenen ülkelerin zirvesinde Türkiye yer alıyor. NF Group Yurt Dışı Emlak Bölümü Müdürü Anna Larina Rus medyasına Rusya vatandaşlarınin yüzde 27 oranında Türkiye’den konut almayı tercih ettigini belirtti. 2023 senesinde Rusya vatandaşları en fazla oturum izni aldığı ülkeler arasında da, Türkiye en başta yer alıyor.
Türkrus haber sitesinin paylaştığı Rusya vatandaşlarının konut tercihi listesinde ikinci sırada yüzde 22 oran ile Birleşik Arap Emirlikleri, üçüncü sırada ise yüzde 17 oran ile Güney Kıbrıs yer aldı.
İspanya (yüzde 11), Grenada (yüzde 7), Endonezya (yüzde 3), Vanuatu (yüzde 3), Fransa (yüzde 3), ABD (yüzde 3) ve İtalya (yüzde 2) da yurt dışında konut satın alan Rusya vatandaşları arasında tercih edilen ülkeler.

Yorum Yaz