We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Türkiye’de Bir İlk… Uludağ’da İnternetten Skıpass Satışı

Türkiye’de Bir İlk… Uludağ’da İnternetten Skıpass Satışı

Türkiye’de Bir İlk… Uludağ’da İnternetten Skıpass Satışı

2020- 2021 sezon öncesi Kış Turizm Merkezi Uludağ’da yapılan yenilikler ve ilkler ile ilgili ULUDAĞ A.Ş  tarafından açıklama geldi. Yeni Sezona ilklerle  ve yeniliklerle girecek olmanın heyecanı hakkında ise önemli değerlendirmeler yapıldı.

gümtob

Yapılan Yazılı Açıklama ise:

“Covid-19 hayatımıza girdiğinden beri bazı konularda belirsizliklerle dolu zamanlarda yaşıyor olsak da, geleceğe hala iyimser bir şekilde bakıyoruz.   Uludağ 2030 planımız dahilinde, ana hatlarıyla belirtilen birçok projeyle tüm gücümüzle ilerliyoruz. En yeni yatırımımız, Uludağ’da 46 noktaya konumlanacak olan yeni RFID (Radyo Frekansı Tanımlama) bilet sistemimiz için turnikelerin yazılım ve testlerini bitirdik. Tüm ürünler sezon başında yerlerine konularak hazır ve çalışır durumda sizleri bekleyecek.

Bu bahsettiğimiz yeni RFID turnikelere ek olarak, önceden satın alınmış skipass biletlerinizi teslim almak için satış gişelerinde bilet sıralarını atlamanıza imkan verecek 3 RFID Pick-up Box bilet otomatı da 3 ana bölgeye yerleştirilecek (1. Bölge, 2. Bölge ve Tutyeli/Kuşaklıkaya).

Yeni Sistem ile Beklemek Yok 

Yeni sistem, bekleme sürelerini doğrudan kaldırmaya kolaylık sağlayıp düzene koymanın yanı sıra, yüksek yoğunluklu alanlarda kişiden kişiye iletişimi de sınırlandırarak Uludağ deneyiminizi tamamen değiştirecek.

Deneyimlerinizi daha hızlı ve daha verimli hale getirmek için de; RFID biletlerin arka tarafında bulunan QR kodu okutarak, biletinize ait WTP numarasını girerek online webshop satış kanalımız üzerinden bilete yükleme yapabileceksiniz. Bu şekilde, otomatlardan veya kasadan alınmış olan biletlerinizi sürekli yanınızda tutarak Uludağ’a geleceğiniz zaman günlük/puanlık vb. yüklemeleri aynı bilet üzerine yapabileceksiniz. Bu, herkes için zamandan tasarruf demek.

Ayrıca, Uludağ’da son 4 senedir devam eden ve Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Bursa-Uludağ yolunun yeniden yapılması ile, keskin virajların tamamı azaltılarak yol baştan sona yenilenmiş olacak. Bu yıl yol yapım inşaatı sona ermiş olacaktır.

Uludağ Otelleri Sonunda Kavuşuyor

Uzun zamandır konuşulan doğalgaz konusu da bu sene çözüme ulaştı. Uludağ’daki otellere doğalgaz getirilmesi için gerekli çalışmalar sezona kadar yetiştirilmeye çalışılıyor.

Ziyaretçiler Rahatlıkla Web’ten ulaşabilecek

Uludağ A.Ş. olarak ayrıca bu sene çekilen 7,5 km’lik fiber hat ve Bursa-Uludağ arasında kurulan Radiolink sistemi ile, tüm canlı yayın kameralarımız artık stabil bir şekilde ve 12 ay kesintisiz olarak yayın yapmaya başlayacak. www.Uludaginfo.com ve yabancı ziyaretçiler için aktif ettiğimiz uludagskicenter.com web sitelerimiz de tamamen yenilenerek çok daha dinamik bir hale kavuştu. Ayrıca tüm online bilet satışlarını ise www.uludagshop.com altyapısına taşıdık. Artık pist/lift bilgilerinin anlık durumları da dahil olmak üzere tüm bilgilere web üzerinden de rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Yorum Yaz