We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Türkiye’de en iyi akşam animasyonları

Türkiye’de en iyi akşam animasyonları

GM Haber Merkezi

Tur operatörleri Türkiye’deki en iyi akşam animasyonuna sahip popüler otelleri belirledi. Coral Travel, PEGAS Touristik, ANEX, İNTURİST, FUN&SUN ve TEZ TOUR’un yapmış olduğu listede, Antalya sahilinde en iyi akşam animasyonuna sahip otellerin listesinde ilk üçte: Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa, Royal Diwa Tekirova Resort 5, Club Marco Polo HV1 yer aldı.
Tez Tour, özellikle akşamları gösterilere gitmeyi sevenler için üç lüks otel öneriyor: Cullinan Belek, Rixos Premium Belek ve NG Phaselis Bay.

Fun&Sun ise özellikle Rixos Sungate ve Rixos Premium Tekirova’nın programlarına dikkat çekti. Fun&Sun ayrıca Bellis Deluxe,. Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace, Club Hotel Phaselis Rose, Club Marco Polo, Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa’daki programlarında eğlenceli ve popüler olduğunu belirtiyor.

Pegas Touristik; Corendon Playa Kemer, Sorgun Akadia Luxury Hotel, Nirvana Dolce Vita ve Akra Sorgun Tui Blue Sensatori’yi öneriyor.

Coral Travel’a göre Xanadu Resort, her akşam farklı programlara ev sahipliği yapıyor.

Intourist ve Anex Tur’un uzmanları, Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa, Nirvana Cosmopolitan, Alva Donna Exclusive Hotel Belek, Alva Donna World Palace Kemer, Selectum Luxury Resort, Selectum Family Resort, Regnum Carya’yı öneriyor.
Türkiye’deki otellerde turistlerin akşam animasyonu duydukları ilgi yaygın. Tur operatörü uzmanlarından hangi otellerin en renkli ve ilginç gösterilere, konserlere ve diğer eğlence etkinliklerine ev sahipliği yaptığının listesi yayınlandı. En iyi akşam animasyonuna sahip oteller listesi:

Amon Hotels Belek
• Adam & Eve Special
Alva Donna Hotel
• Bellis Deluxe Hotel
Club Marco Polo HV1
• Corendon Playa Kemer
Cullinan Golf & Resort Belek
• Gloria Hotels
Kirman Hotel
• Nirvana Hotels
NG Phaselis Bay
• Orange County Kemer Adult Only
Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa
• Royal Diwa Tekirova Resort
Rixos Hotel
• Sueno Hotels Deluxe Belek
Rixos Hotel

Yorum Yaz