We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel TÜRSAB Bilgilendirme Toplantıları Devam Ediyor

TÜRSAB Bilgilendirme Toplantıları Devam Ediyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

TÜRSAB Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı, “Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Mahkemesi Uygulamaları ve TÜRSAB Tahkim” konulu bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Akdeniz BTK ofisinde gerçekleşen toplantıya TÜRSAB üyelerinin ilgisi büyük oldu. TÜRSAB Hukuk Biriminden Av. Görkem Doğan ve Av. Tuana Sena Taşkıran konu hakkında bilgilendirmelerde bulundu, çeşitli örnekler ile sunumlarını tamamlayıp, merak edilen soruları yanıtladılar.

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan TÜRSAB Akdeniz BTK Başkanı Rıza Perçin, “TÜRSAB olarak sektörümüzü, acentelerimizi ilgilendiren konular hakkında bilgilendirme toplantılarımıza devam ediyoruz. Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Mahkemesi Uygulamaları ve TÜRSAB Tahkim konulu bir bilgilendirme toplantısı için hep birlikte bir arada, evimizdeyiz. TÜRSAB Hukuk Birimimizden Av. Görkem Doğan ve Av. Tuana Sena Taşkıran’nın sunumları ile konu hakkında bilgiler aldık. Gösterilen ilgi için tüm üyelerimize ve bilgilendirme için değerli avukatlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantı sonrası yeni TÜRSAB üyelerine, üyelik belge ve pirinç levhaları dağıtılırken,toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Yorum Yaz