We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Ukrayna’da Oteller Ne Zaman Açılacak?

Ukrayna’da Oteller Ne Zaman Açılacak?

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Ukrayna’da Oteller Ne Zaman Açılacak?

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Ukrayna otelleri hakkında açıklama yaptı. Zelenskiy, herkesin çok merak ettiği “Ukrayna’da oteller zaman açılacak sorusunun da cevabını verdi. Başkan Zelenskiy, ülkedeki karantina uygulamasından çıkışın ikinci etabının 22 Mayıs’ta gerçekleşeceğini açıkladı.

Oteller 22 Mayıs’ta açılacak

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy  ulusa sesleniş konuşması gerçekleştirdi. Zelenskiy konuşmasında şunları söyledi :” Ülkede 2 aydır uygulanan karantina sürecinden çıkışın ikinci etabına 22 Mayıs’ta girilecek. Karantinadan çıkış sürecinin ikinci etabı 22 Mayıs’ta gerçekleşecek. Spor müsabakaları başlayacak, oteller hizmete açılacak, üniversiteye giriş sınavı yapılacak. Yaz mevsiminde neler olacağını şu an bilemiyoruz. Nasıl tatil planı yapılacak, ne zaman uçuşlar başlayacak belirsizlik içinde. Plajların ne zaman açılacağı, metro ve tren seferlerinin ne zaman başlayacağı belli değil. Bunların netlik kazanması bize bağlı.”

Ukrayna Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan son açıklamalara göre ülke genelindeki korona virüs vakası 16 bin 425’e, can kaybı sayısı ise 439’a yükseldi.

 

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

Yorum Yaz