We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Uluslararası Bodrum Caz Festivali başlıyor

Uluslararası Bodrum Caz Festivali başlıyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle Caz Derneği tarafından Bodrum’da bu yıl 7’ncisi düzenlenecek ‘Uluslararası Caz Festivali’, 15-25 Haziran tarihleri arasında müzikseverleri ağırlayacak.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre; dünyanın sayılı turizm destinasyonlarından olan Bodrum’da düzenlenecek festivalin teması Cumhuriyetin 100’üncü yılı anısına ‘Caz ve Özgürlük’ olacak. Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü, Metreküp Bodrum ile Bodrum Ticaret Odası gibi mekanların ev sahipliği yapacağı festival 15-25 Haziran tarihleri arasında müzikseverleri ağırlayacak. Festivalde konserlerin yanı sıra, ‘Yaşam Boyu Caz Ödülleri Töreni’ ile caz eğitimleri ve söyleşiler de düzenlenecek. Rodos Caz Festivali’nden de karşılıklı sanatçı değişimi yapılacak olan festivalin açılış töreni 12 Haziran’da basın tanıtım toplantısı ve plaket töreniyle gerçekleştirilecek.

Yorum Yaz