We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Ural Airlines Moskova- İstanbul Seferlerine Başladı

Ural Airlines Moskova- İstanbul Seferlerine Başladı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Ural Airlines Moskova- İstanbul Seferlerine Başladı

Rusya’nın Yekaterinburg merkezli havayolu şirketi Ural Airlines, dün gerçekleştirilen ilk uçuşla Moskova-İstanbul arasında seferlerine  başladı.

Ural-Airlines

Konu Hakkında İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA’dan tarafından yapıldı. “Rus hava yolu şirketi Ural Havayolları İstanbul – Moskova uçuşlarına başladı! Birlikte nice emniyetli uçuşlar diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

 

 

Pegas,  İstanbul Uçuşlarına Rusya’dan 3 Şehri Daha Ekledi

Tur operatörü 01 Ekim’de Moskova-İstanbul uçuşlarına başlamıştı. Pegas Touristik,15 Kasım itibarıyla Rusya’dan uçulacak şehirleri 7’ye yükseltmiş olacak.

Moskova, St. Petersburg, Kazan ve Rostov seferlerine başlayan Pegas,  Nordwind Hava Yolları ile Samara, Ufa, Kaliningrad şehirlerini de ilave ederek 7 şehirden aynı gün uçuşlar başlayacak.

Moskova ve St. Petersburg’dan her gün uçmayı planlayan şirket diğer şehirlerden talebe göre hafta 2 veya 3 gün uçuş gerçekleştirecek.

Kış Turizmine de Erzurum ve Kapadokya uçuşlarıyla Katkı Sunacak

Aralık sonunda Moskova’dan Kayseri ve Erzurum uçuşları ile kayak ve Kapadokya rotasını da olan talebe göre değerlendirecek. Pegas, bu turizm  bölgelerine de kış turizminde hizmet edecek. Pegas Touristik Rusya’dan kasımdan itibaren Küba ve Zanzibar uçuşlarını da gerçekleştiriyor.

 

Yorum Yaz