We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Vas Tour’dan partnerlerine motivasyon etkinliği

Vas Tour’dan partnerlerine motivasyon etkinliği

VAS Tour Türkiye, pandeminin etkilerine rağmen başarılı geçen 2021 yaz sezonunu kutlamak amacıyla, Arnavutluk, Kosova ve Makedonya’daki en iyi satışı yapan alt acenteleri ve operatörlerinin yetkililerini aileleriyle beraber 21-28 Eylül tarihleri arasında, Antalya Gloria Golf Resort & Rixos Premium Tekirova ve Land of Legends’ta ağırladı.

2021 VAS Tour yaz oyunları kapsamında konuk ülkeler arasında düzenlenen Golf, Voleybol, Paddling, Futbol yarışmaları ve zumba etkinliği sonucunda Makedon ekibi kupayı evine götürdü. Arnavutluk ve Kosova ekipleri ise ikinciliği paylaştı.

VAS Group bünyesinde yer alan Premium Channel TV kanalı da etkinlikleri takip ederek hem ülke ekiplerinin heyecanına ortak oldu hem de otellerin satış müdürleri ile acente katılımcılarının sezona ilişkin değerlendirmeleri ile yeni yıl için dileklerini ilettikleri birçok röportaja imza attı.

VAS Tour Türkiye Genel müdürü Emrah Seyit; hem sezonun yorgunluğunu atmaya hem de yeni sezon için iyi bir motivasyon yaratmaya olanak sağlayan bu tür etkinlikleri bir gelenek haline getireceklerini belirtip, önümüzdeki sezondan itibaren daha kalabalık bir VAS Tour ailesi ile daha kapsamlı ve heyecanlı yeni etkinliklere imza atacaklarını ve VAS Tour Yaz Oyunlarının devam edeceğini ifade etti.

Yorum Yaz