We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel VİLLA SUNFLOWER HOTELS 2024 SEZONUNA MERHABA DEDİ

VİLLA SUNFLOWER HOTELS 2024 SEZONUNA MERHABA DEDİ

Alanya merkezli Kahya Otelleri’nin ve Okurcalar Litore Resort Hotel’in şirket ortağı ve yönetim kurulu üyesi Mustafa Kemal Kahya’nın bağlı ortaklıklarından Villa Sunflower Hotels 2024 sezonuna “merhaba” dedi.

Grup; Konaklı turizm merkezindeki Villa Sunflower Beach Hotel’de gerçekleşen renovasyon sürecinin tamamlanması, Alanya şehir merkezinde bulunan ve İskandinav pazarındaki marka bilinirliği ile tanınan Villa Sunflower Hotel’de gerçekleştirilen mimari yeniliklerin tamamlanması ile birlikte her iki tesisi de açarak sezonun ilk misafirlerini ağırlamanın mutluluğunu yaşadı.

Kahya Otelleri’nden yapılan açıklamada, “Faaliyet sistemimiz, yetkinliklerimiz ve değerlerimiz ile sektörümüzün gelişimine ve yurtdışı rakip destinasyonlarının ürünleriyle rekabet edebilmesine katkı sağlayan, ulusal bilinirliğe ve kendi segmentinde yüksek değere sahip, segment lideri bir otel markası olmak için 2025 sezonu ile birlikte önemli adımlar atacağız. Bu yaklaşım, sahiplendiğimiz bir davadır” ifadeleri kullanıldı.

Kahya; 2025 sezonu için Villa Sunflower Hotels’in her iki otelinin de marka dönüşümü sürecine gireceğini, tesislerin her ikisinde de mimari ve hizmet anlamında ciddi renovasyon ve yeniliklerin olacağını belirten Kahya; kendi segmenti ve lokasyonundaki rakiplerinden farklılaşmış faaliyet sistemi, uygulanabilirlik, sürdürülebilirlik, verimlilik ve tutarlılık kriterlerini ilke edinerek tasarlanan yeni hizmet konseptleri ve yeni markası ile pazara güçlü bir çıkış yapacaklarını ifade etti.

Ayrıca Ankara’da bulunan Kahya Otel markası için de uluslararası bir zincir marka ile ön protokol (niyet mektubu) imzaladıklarını ve yakın bir süre zarfı içerisinde gerekli değişim ve dönüşüm kriterlerini yerine getirerek Ankara’nın merkezi Kızılay’a bir dünya markası getireceklerini belirtti. Kahya, son olarak “Tüm sektör paydaşlarına güzel bir sezon geçirmelerini dilerim” dedi.

Yorum Yaz