We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Yaşacan: ATF Başarılara İmza Atmaya Devam Ediyor

Yaşacan: ATF Başarılara İmza Atmaya Devam Ediyor

Yaşacan: ATF Başarılara İmza Atmaya Devam Ediyor

Enda Tour Kurucusu- Spor Turizm Birliği Başkanı Recep Şamil Yaşacan, “ Antalya Turizm Fuarı ve 2021 yılı hakkında önemli açıklamalar yaptı. 2021’in bomba gibi bir yıl olacağını söyledi.

ATF başarılara

Antalya Turizm Fuarı- ATF hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşır mısınız?

Antalya Turizm Fuarı’nın birincisi geçen sene başarıyla gerçekleşti. ATF’nin Kurucusu Selçuk Meral ve Ekibini tebrik ediyorum. Bu Fuar Antalya’da Olması gereken bir fuardı. Başarıyla Gerçekleşti. Gelecek yıllarda da aynı başarıyla yoluna devam edeceğine inancım sonsuz. ATF Lansmanı ve Sektör Buluşması’nda gücünü bir kez daha kanıtladı. ATF, başarılara imza atmaya devam ediyor. Yabancı 500 acenteyi sektörle buluşturdu. Ülkemiz için fuar turizmi önemli. Devletimizin de bu konuda sektöre daha fazla destek vermesi gerektiğini düşünüyorum.

2021 Yılı Bomba Gibi Bir Yıl Olacak

2021 yılını değerlendirir misiniz? Özellikle spor turizmi açısından ön görüleriniz nelerdir?

2021 yılı bomba gibi geliyor. Ama hangi yönde bomba olacak bunu ilerleyen süreçlerde hep birlikte göreceğiz. Önümüzde iki senaryo var. Halk ve devlet yetkilileri olarak bu dönemde önlemlerimizi ve tedbirlerimizi iyi alabilir ve bu sürecin iyi yönetirsek spor turizminde 2021 yılında bomba gibi bir yıl yaşayabiliriz. Ya da hiçbir şey olamaya da bilir bomba da patlayabilir.

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

Yorum Yaz