We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel YELİZ GÜL EGE, YENİDEN ANTALYA TANITIM VAKFI BAŞKANI

YELİZ GÜL EGE, YENİDEN ANTALYA TANITIM VAKFI BAŞKANI

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Yeliz Gül Ege, Yeniden Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı

Antalya Tanıtım Vakfı’nın (ATAV) seçimli genel kurulunda mevcut başkan Başkanı Yeliz Gül Ege, oy birliğiyle yeniden vakıf başkanı oldu.

ATSO Eğitim Salonu’nda düzenlenen ATAV genel kurulu, kurucular kurulu ve mütevelliler kurulu üyelerinin bazılarının katılımlarıyla yapıldı.  Divan başkanlığını Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni yaptı. Kurulda, yönetim kurulu başkanı Yeliz Gül Ege, oy birliğiyle yeniden vakıf başkanı oldu.  Derneğin başkan yardımcısı olarak Zafer Alkaya ve genel sekreteri olarak Recep Yavuz  görev alacak. Kurum ve kişilerin yer aldığı yönetim kurulu listesi ise şu şekilde açıklandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi,

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası,

Yeliz Gül Ege,

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Zafer Alkaya,

SunExpress,

Recep Yavuz.

”ANTALYA İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Antalya Tanıtım Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Yeliz Gül Ege, yeni yönetim kuruluyla beraber Antalya için yaptıkları çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini söyledi. “Genel kurulumuzun, yeni görev alan arkadaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Tüzüğümüzde bir dizi değişiklikler yaptık.  Modern ve çağa ayak uyduran bir vakıf senedimiz oluştu.  Antalya için çalışmalarımız devam edeceğiz” dedi.

 

Yorum Yaz