We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Yılbaşı İçin Ruslar Türkiye’den Vazgeçmedi

Yılbaşı İçin Ruslar Türkiye’den Vazgeçmedi

Yılbaşı İçin Ruslar Türkiye’den Vazgeçmedi

Rusya Seyahat Endüstrisi Birliği (RST) Basın Sekreteri Irina Turina, Türk hükümeti tarafından alınan eğlence iptaline ve diğer kısıtlamalara rağmen Rusların yeni yıl tatili için Türkiye turlarından vazgeçmediklerini söyledi.

global event

Turina, “Bu kısıtlamalar, rezervasyonların reddedilmesine neden olmadı. Ruslar yaptıkları rezervasyonları koruyor, hatta rezervasyon yaptırmaya devam ediyorlar. Özellikle Antalya, İstanbul ve Türkiye’nin kayak merkezleri talep görüyor. Artık coronavirüs her yerde sorun. Rusya’daki tatil bölgeleri dahil olmak üzere her yerde kısıtlamaların uygulandığını herkes biliyor ve anlayışla karşılıyor” şekilde konuştu.

Turina’ya göre 10 Ocak’a kadar uzayan resmi tatil döneminde Ruslar özellikle Antalya’ya güneşli hava için geliyor.

Rus turistlerin yüzde 85’i 5 yıldızlı oteli tercih ediyor. Rezervasyonların yaklaşık yüzde 70’i 28 Aralık – 7 Ocak dönemine denk geliyor.

2020’nin 11 ayında 1.4 milyon Rus turist Antalya’yı ziyaret etti. Bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla sayı yüzde 73.6 azaldı. Toplamda yaklaşık 2 milyon Rus yılın ilk 10 ayında Türkiye’yi ziyaret etti.

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

 

GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Yeni Sayısı Çıktı

16 yıldır profesyonellerin referans kaynağı olan GM Dergi, 139. sayısında birbirinden özel konu ve konuklarıyla okuyucularıyla buluşuyor. Yeni sayısında “Kalitenin Önemini”  mercek altına alan GM, birbirinden farklı konularıyla turizmin nabzını tutmaya devam ediyor. GM, sektör profesyonellerinin görüşlerini aktarırken, okuyucularına sektöre dair ışık tutmaya devam ediyor.

GM Turizm Ve Yönetim  Dergisini Her Yerde !

gmdergi.com’daki GM Dijital bölümünden indirebilir ya da dergilik uygulamasından ulaşabilirsiniz!

Derginin Tamamını Okumak İçin Tıklayın!

Yorum Yaz