We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Güral Premier Hotels & Resorts’a iki ödül birden

Güral Premier Hotels & Resorts’a iki ödül birden

Güral Premier Hotel & Resorts, en büyük global organizasyon olan World Luxury Hotel Awards tarafından 2 ödüle birden layık görüldü. Güral Premier Tekirova Doğu Avrupa’nın en iyi Luxury Family Resort Hotel ödülünü, Güral Premier Belek ise Türkiye’nin en iyi Luxury Family All – Inclusive Hotel ödülünü kazandı.

Her yıl turizm profesyonelleri tarafından World Luxury Hotel Awards’ta dünya çapında lüks oteller arasından en iyi oteller değerlendiriliyor. Tekirova merkezinde, çam ormanları içinde doğa ile iç içe, Türk mimari tarzı esas alınarak, konfor standartları en yüksek düzeyde tutularak inşa edilen Güral Premier Tekirova ve Türk mimarisinin eşsiz güzellikteki örneklerini içinde barındıran Güral Premier Belek, World Luxury Hotel Awards’ın ödülleri ile onurlandırdı.

Kum ve çakıl karışımı geniş plajı ile 200.000 m² arazi üzerinde bahçe içerisinde 2 ve 3 katlı birbirinden bağımsız binalardan oluşan ve toplam 22.000 m2 alana kurulu dev bir aquaparka sahip olan Güral Premier Tekirova ve doğayla iç içe şehrin gürültüsünden uzak yatay bir yapılaşma tarzı benimsenerek 120.000 m² ağaçlarla örülü bir alan üzerine, geleneksel Türk mimarisi esas alınarak inşa edilen Güral Premier Belek, tatil anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

Güral Premier Hotels & Resort olarak daha önce birçok defa ödül kazandıklarını belirten Gürallar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral, “Açıldığımız günden bu yana hizmet kalitemizi asla kaybetmedik. Bu ödüller bizlere doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.  Turizm ülkenin kalkınması için çok büyük bir etken. Turizmin ülkeye sağladığı ekonomik katkı yadsınamaz. Biz bu sorumluluğumuzun bilinci ile yolumuza devam edeceğiz” diyerek Güral Premier Hotels & Resorts Türk turizmi için önemini vurguladı.

 

Yorum Yaz