We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Haydarpasha Open 2021 Alanya’da yapılacak

Haydarpasha Open 2021 Alanya’da yapılacak

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Dünyanın çeşitli ülkelerinden 500 dansçının katılacağı Uluslararası Dans Yarışması ”Haydarpasha Open 2021” 13-14 Kasım tarihlerinde Antalya’nın Alanya ilçesinde gerçekleşecek.

Haydarpasha Palace Oteli Yönetim Kurulu danışmanı ve Operasyon Müdürü Anıl Sözen, konuya ilişkin Uluslararası Dans Yarışması Haydarpaşa Open 2021’in Türkiye dans Federasyonu tarafından düzenlendiğini ve Haydarpasha Palace Master Dans Gençlik ve Spor Kulübü Derneği organizatörlüğün de ve ev sahipliği yapacağını belirterek, ”Türkiye Dans Sporları Federasyonu(TDSF) Yarışması 13 Kasım tarihinde, World Dance Sport Federation(WDSF) Yarışması 14 kasım tarihinde yapılacak” ifadelerini kullandı.

Anıl Sözen, organizasyona en az on ülkeden yaklaşık 500 sporcunun katılımının beklendiğine dikkat çekerek, ”Dünya standart branşı şampiyonu çiftimiz Dmitry Zharkov ile Olga Kulikova onur konuğu olarak yarışmada bulunacaklar. Amacımız öncelikli olarak dans sporunun ülkemizde kök salmasına katkıda bulunmak, sporcuların aktif olmalarını sağlamak ve bunu uluslararası platforma taşımalarına yardımcı olmanın yanında bu tarz organizasyonların tanıtımını yapmaktır” diye konuştu.

Dans yarışmalarının ardından 15-16-17 Kasım tarihlerinde de otelde Uluslararası Dans Sporu Kampı yapılacak.

 

Yorum Yaz